2733
2734
عنوان

بلاخره پیداش کردم 😂 شوشوی مورد نظرو میگم 😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1845 بازدید | 136 پست
توآماده آمادس ... تو بگو چطور بندازمش تو دریا 😜

یبار ک از پشت خفتش کردی تورو بنداز رو سرش هرچیم دست و پا زد دلت نسوزه بگیرش 

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
اخلاق خوب. لوس بازی بیش از حد ممنوع .توجه به فرد مورد نظر و کم توجهی به بقیه😂

اتفاقا توجه مردارو فراری میده،من خودم با شوهرم دوست اجتماعی بودیم،ولی من اصلا محلش نمیدادم و ی یره ام جوابشو میدادم

بقیه دخترا اویزونش بودن ،حتی بهش پیشنهاد ازدواجم دادن دوتا از دخترای گروهمون،ولی اون اومد سمت من،گفت من از دخترایی ک انقد وقیحن خوشم نمیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخلاق خوب. لوس بازی بیش از حد ممنوع .توجه به فرد مورد نظر و کم توجهی به بقیه😂

فقط اخلاق خوب منطقی بود

بقیش نتیجه برعکس میده😑

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
واااا چ کار سختی اول ازهمه ببین ی وقت دوس دختر نداشته باشه بعد تلاش کن بعدم سنگین باش و با مردا ب ...

از کجا بدونم آخه !!! با مردا ک من شغلم زیاد با مرداس !! خودشم اومده کمکم چون دست تنها بودم بعصی کارا رو بکنه میبینه بیشتریا مردن 

2731
محل کارتو خاوت کن همرو بفرست دنبال نخود سیاه بعد به این آقا زنگ بزن بگو حالم خوب نیست میشه یه لحظه ب ...

واي 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣كام ان بيبي😂🤣😂😂😂

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

اول ببین زن یا دوس دختر نداشته باشه. بعدش هرروز خوشتیپ کنو از جلوش رژه برو بدون اینکه نگاش کنی .سعی کن همیشه روب روش باشیو با بقیه خانومهای همکارت بگو بخند داشته باشی+یکم عشوه (موهاتو بازی کنو اینا).ولی اصلا نگاش نکن بجز موقع سلام علیک و وقتی ک خواس باهات حرف بزنه😁❤

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2740
محل کارتو خاوت کن همرو بفرست دنبال نخود سیاه بعد به این آقا زنگ بزن بگو حالم خوب نیست میشه یه لحظه ب ...

وای دیووونه.... اتفاقا اتاقمون دو نفرس منو اون با ارباب رجوعا ک میانو میرن 😂

😨😨😂😂😂😂

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
از کجا بدونم آخه !!! با مردا ک من شغلم زیاد با مرداس !! خودشم اومده کمکم چون دست تنها بودم بعصی کارا ...

ببین چقد سرش تو گوشیه،وقتی با تلفن میحرفه تغییر رفتارشو ببین،بعدم ب نظرم عجله نکن،اینجوری با این افکار وابسته میشی بهش،خدایی نکرده اگه ادم ناجوری باشه راحت ازت سواستفاده میکنه

سعی کن اول طرفو بشناسی،بعضیا در حد همکار مودب و خوبن ولی یکم ک صمیمی تر میشی تازه میفهمی چقد گرگن،

مورد آخر برعکس😏

یعنی بی توجهی نظر جلب میکنه؟من کسی توجه بهم نکنه اصلا محلش نمیذارم

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
2706