2733
2734

از صبح کلی اشپزی کردم 

بعد استرس بارونی بودن هوا رو داشتم 

تا بالاخره ساعت پنج بارون بند اومد 

با کلی بگیر ببند اخر سر رفتم پارک 

ولی مهمون هام دیر اومدن از در دیگه پارک اومدن  

تمام سفره ام رو رو دو تا تخت چیده بودم 

ولی به خاطر اینکه صد متر نیومدن جلوتر مجبور شدم دو باره سفره رو جمع کنم کل تنظیمات سفره ام به هم ریخت 

داشت گریه ام میگرفت شوهرم هم عصبانی 

مهمونام هم عصبانی که چرا ادرس رو بد به ما دادین

کلا داغون شدم اومدم صواب کنم کباب شدم 

تازه من به خاطر این افطاری رو تو پارک گرفتم که یکی از مهمونام به یک سری دلایل خونه ما نمیاد  

ولی چه فایده ..... وگرنه تو خونه برگزار میکردم 

تازه قرار بود یکیشون برام پیک نیک بیاره تا غذام رو گرم کنم ولی سر پیکنیک نیاورده بود 

کل غذاهام سرد و بیمزه سرو شد 

خیلی شب رو اعصابی بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم میتونستی اون مهمون رو حذف کنی و اینهمه دردسر نکشی

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728

چ بد 

فدا سرت عزیزم 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2740

ان شاءالله خدا اجرت بدده عزیزم

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2706