2733
2734

منه فردا جلسه اولمه وکیلم گف نیا خودم میرم 😕 

اخه چرا مگه از هر دو طرف سوال نمیکنن من خیلیارو دیدم هم خودشون رفتن هم وکیل پس من چرا گف نرم؟؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وکیل ها خیلی وقتا از ماده هایی استفاده میکنند ک زود قضیه جمع میشه همیشه نیاز نیس طرف بره یا خود شخص میره یا وکیل یا لایحه میده یا ک شخص با وکیل میره

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
2731
یه سوال ببخشید! راسته میگن مهریه هر مقدار باشه دادگاه فقط 114 تا و میده یا نه؟

اگر عند المطالبه باشه مقدار معین شده در قانون گرفته میشه و باقی مهریه اگ طرف مال داشته باشه و شما معرفی کنی بهت میدن اما مقدار معین شده تحت هر شرایطی یاید پرداخت شه

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
2740
الان دیگه فرق کرده خواسته خراب نشی اخه واسه مهریه نه زندان هست نه زور خواسته خودش بره ببینه چی میگن& ...

عزیزم ربطی نداره

الان ک از همون اول با تقاضای اعسار زوج موافقت میکنن و تقسیط میکنن ،دیگه زندان برداشته شده

نه عزیزم هنوز هم میشه زندان  رفت اونم‌با وکیل قوی😎

2706