2737
2734

منه فردا جلسه اولمه وکیلم گف نیا خودم میرم 😕 

اخه چرا مگه از هر دو طرف سوال نمیکنن من خیلیارو دیدم هم خودشون رفتن هم وکیل پس من چرا گف نرم؟؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وکیل ها خیلی وقتا از ماده هایی استفاده میکنند ک زود قضیه جمع میشه همیشه نیاز نیس طرف بره یا خود شخص میره یا وکیل یا لایحه میده یا ک شخص با وکیل میره

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
2728
یه سوال ببخشید! راسته میگن مهریه هر مقدار باشه دادگاه فقط 114 تا و میده یا نه؟

اگر عند المطالبه باشه مقدار معین شده در قانون گرفته میشه و باقی مهریه اگ طرف مال داشته باشه و شما معرفی کنی بهت میدن اما مقدار معین شده تحت هر شرایطی یاید پرداخت شه

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
2738
الان دیگه فرق کرده خواسته خراب نشی اخه واسه مهریه نه زندان هست نه زور خواسته خودش بره ببینه چی میگن& ...

عزیزم ربطی نداره

الان ک از همون اول با تقاضای اعسار زوج موافقت میکنن و تقسیط میکنن ،دیگه زندان برداشته شده

نه عزیزم هنوز هم میشه زندان  رفت اونم‌با وکیل قوی😎

2706