2733
2739
عنوان

پرسش و پاسخ احکام وسواس

| مشاهده متن کامل بحث + 13136 بازدید | 200 پست
استارتر عزیز کسی که دو روز آخر ماه مبارک رو بره مسافرت روزش باطله؟ البته اون شخص اون شهر خونه داره ...

میتونه قصد ده روز بکنه تا بتونه اونجا روزه بگیره

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇
استارتر عزیز کسی که دو روز آخر ماه مبارک رو بره مسافرت روزش باطله؟ البته اون شخص اون شهر خونه داره ...

احکام سفر و روزه داری رو در سایت مرجعتون مطالعه بفرمایید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نقاشیتون عالیه😂 نگاه الان سه انگشتت بزار کنارهم چقد میشه همون مقدار حالا این مقدار رو میتونی جلو ...

دستتون دردنكنه 

خيلى خوشحالم ك جواب سوالامو ميتونم پيدا كنم 

مرررررسى 

راستى پول گرفتن از ديگران براى خوندن قران براى امواتشون گناهه؟

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
میتونه قصد ده روز بکنه تا بتونه اونجا روزه بگیره

اما ده روز نمی مونه هاااا

من شنیدم قصد ده روز بکنه اما چهار پنج روز بمونه اشکالی نداره

درسته؟

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
2728
اما ده روز نمی مونه هاااا من شنیدم قصد ده روز بکنه اما چهار پنج روز بمونه اشکالی نداره درسته؟

نه

اگر قصد ده روز الکی بکنه نمیشه،

اما مثلا شما قصد ده روز میکنی روزه هم میگیری بعد سه روز یه کاری برات پیش میاد و از سفر برمیگردی اون روزه هایی که گرفتی درسته

اما وقتی شما میدونی نمیخوای بیشتر از ۵ روز اقامت داشته باشی، نمیتونی الکی قصد ده روز بکنی،

باز این مسعله تا حدی اختلافیه، از سایت یا دفتر مرجعتون بپرسید

احکام سفر و روزه داری رو در سایت مرجعتون مطالعه بفرمایید.

مطالعه کردم اما نیت ده روزِ و کمتر از ده روز موندن هیچ اشاره ای نشده..

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
نه اگر قصد ده روز الکی بکنه نمیشه، اما مثلا شما قصد ده روز میکنی روزه هم میگیری بعد سه روز یه کاری ...

👌👌👌👌👌

2740
غسل ما فیه ضمه چه غسلیه؟برا چه

نیت غسل ما فی الذمه

بهترین روش نیت غسل

بمعنای هر غسل واجب و مستحبی که بر گردن شماست و شما میتونی انجام بدی

نیت غسل ما فی الذمه بهترین روش نیت غسل بمعنای هر غسل واجب و مستحبی که بر گردن شماست و شما میتونی ا ...

یعنی میشه بجای غسل جنابت و حیض انجام داد؟

میشه برا مامان شدنم و همه منتظرا یه صلوات بفرستید ممنون😚😘😙

استارتر عزیز اجرتون باخدا

بااجازه تون نشانی اینجا دردرتاپیک پروفایلم قرار داده میشه

🌹همگی تون دعوتین🌹

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
یعنی میشه بجای غسل جنابت و حیض انجام داد؟

بجا نیست عزیزم

همونا هست

شما وقتی این نیت رو داری هم غسل واجب که حیض و جنابت باشه شامل میشه هم غسلهای جمعه یا نشاط یا صبر

استارتر عزیز اجرتون باخدا بااجازه تون نشانی اینجا دردرتاپیک پروفایلم قرار داده میشه 🌹همگی تون ...

سپاس💐