2737
2734
عنوان

پرسش و پاسخ احکام وسواس

| مشاهده متن کامل بحث + 13136 بازدید | 200 پست
سلام گلم ببخشید مزاحمت شدم میدونم تاپیکت مال سه سال پیشه ولی سوالم رو نمیدونم کجا بپرسم اگه لطف کنی ...

دقیقش رو میپرسم میگم خدمتتون

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇
سلام عزیزم ممنونم از دعای خیرتون نینیم که رفت....هنوز دلم نیومده تیکر بارداریمو بردارم ولی راجب مس ...

آخه عزیزم خیلی ناراحت شدم انشاالله بزودی بچه دار بشی

در ضمن خیلی ممنون از جواب گوییت در مورد مسح سر منظورم این بود که اگه با نوک انگشت مسح بکشم درسته یا باید با کف سر بشه؟

میشه واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان و نابودی کرونا یه صلوات بفرستی؟🥺🥰                                                                                           اللّهمَّ صَل عَلے مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل ْفرَجَهُم🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه عزیزم خیلی ناراحت شدم انشاالله بزودی بچه دار بشی در ضمن خیلی ممنون از جواب گوییت در مورد مسح سر ...

ممنونم عزیزم

فراموش کردم ببخشید میپرسم دقیق میگم خدمتتون

2731
آخه عزیزم خیلی ناراحت شدم انشاالله بزودی بچه دار بشی در ضمن خیلی ممنون از جواب گوییت در مورد مسح سر ...

باید بیخ ریشه مو و کمی از پوست سر مسح بشه

نمیشه عزیزم  ما ذهنمون توی نجسی پاکی مریضه ،به خاطر همین خدا حکم رو برای ما عوض کرده ،مثل آدمی ...

البته اگر با چشم ببینیم باید اعتنا کرد. اونجایی نباید اعتنا کرد که یقین فرد وسواسی برای دیگران معتبر نباشه. اگر فردی که وسواسی نیست تایید کنه باید اعتنا کرد  

«اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم»