2733
2734
عنوان

پرسش و پاسخ احکام وسواس

| مشاهده متن کامل بحث + 13149 بازدید | 200 پست
سلام عزیزم من تازه با تاپیکت آشنا شدم، من ی مدته وسواس شدید نجس و پاکی گرفتم، خیلی زندگی برام سخت شد ...

سلام عزیزدلم،

خواهشا متن اول تاپیک و پرسش و پاسخ های قبلی رو بادقت بخونید،و سعی کنید به نکته هایی که گفتم حتما عمل کنید، بعدا اگر سوالی داشتید درخدمتتون هستم☺

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇
سلام عزیزدلم، خواهشا متن اول تاپیک و پرسش و پاسخ های قبلی رو بادقت بخونید،و سعی کنید به نکته هایی ک ...

همرو خوندم، خودمم میدونم کارم اشتباهه اما دست خودم نیست هرکاری میکنم نمیتونم کنار بذارم، واقعا دیگه هیچ لذتی از زندگیم نمیبرم، ی بچه دوساله دارم از پوشک گرفتم چندبار خونرو نجس کرده واسه همین فکر میکنم همه چیو همه جا نجسه، دست ب هرچی میزنم میشورم دستامو، واقعا دیگه آشپزیو کارای خونه برام سخت شده، میگم لباسشویی نجاست لباسارو پاک نمیکنه قبل اینکه بندازم داخل ماشین لباسارو با دست آب میکشم بعد میندازم ماشین بشوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همرو خوندم، خودمم میدونم کارم اشتباهه اما دست خودم نیست هرکاری میکنم نمیتونم کنار بذارم، واقعا دیگه ...

خانوم گل

اول اینکه اگ بچتون رو از پوشک کامل گرفتید و دیگ تموم شده اول از همه فرشهارو ببرید بشورید که اذیت نشید

دو اینکه شما حتماااا حتماااا برید پیش روانشناس یا روانپزشک ،به احتمال زیاد اگر یک دوره دارو مصرف کنید خیلی راحتتر میتونید وسواستون رو کنار بگذارید،ان شاءالله پیش دکتر که رفتید و دوره درمانیتون رو شروع کردید، بنده برای مشورت در خدمتم

درضمن لباسشویی تمام اتوماتیک درب جلو،بعضی از مراجع نظرشونه که پاک میکنه با دوبار ابکشی، طبق نظر مرجعتون عمل کنید.

سلام.من باردارم و حتما اطلاع دارید که در بارداری خیلی مجبوریم بریم دستشویی.به خاطر فشاری که به مثانه یا واژن میاد دقیقا مثل زمانی که دستشویی میخوام برم.با کمترین فشاری فکر میکنم ادرار روی لباس زیرم هست.هی مجبورم برم حموم.اما دیروز در اینترنت خودم به شک خودت توجه نکن.دیروز تا شب با خودمومقابله کردم و خیلی حالم خوب بود.اما دوباره این حالت مثل وسوسه شیطان میاد سراغم.همش هم بخاطره فشاری هست که به واژن و مثانه وارد میشه مثل حالت ادرار و من میگم نکنه ادراری نجس کرده باشه منو.میشه شما با توجه به علم و تخصصتون کمکم کنید؟

💚صلوات💚ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
2728
سلام.من باردارم و حتما اطلاع دارید که در بارداری خیلی مجبوریم بریم دستشویی.به خاطر فشاری که به مثانه ...

سلام عزیزدلم،ببین شما صِرف احساس فشار نمیتونی بگی لباست نحس شده و ادرار کردی که! باید یه نشونه باشه دیگه مثل خیسی یا رنگ زرد ادرار یا حتی بو البته همه اینا باید باهم باشه تا بشه گفت نجس شده اونم نه به حرف شما مثلا شما لباس زیرت رو به همسر یا مادر یا خواهرت نشون بدی بگی این بنظر شما ادراره؟

پس اگر خیسی زیاد و رنگ زردو بو باهم بود درصورتی میشه گفت ادراره که یه فرد دیگ که وسواس نداره تایید کنه،با این شرایط شما نباید به وسوسه هات اعتنا کنی و توجه کنی،بی توجهی کن،شما چندوقت دیگه پروژه های بزرگتری داری،از الان جلو خودت و وسوسه های شیطان رو بگیر تا بعدا اذیت نشی،

درضمن نجاست عقلی نیست عینی هست،یعنی تو باید ببینی نجس شده و یقین کنی و بتونی قسم بخوری...

موفق باشید

برای مامان شدن منم دعا کنید

سلام عزیزدلم،ببین شما صِرف احساس فشار نمیتونی بگی لباست نحس شده و ادرار کردی که! باید یه نشونه باشه ...

یک دنیا ممنونم از محبتتون.خیلی دلم آروم شد.انشالله به حق جدم امام حسین به زودی مادر بشید💚💚💚💚

یک دنیا ممنونم از محبتتون.خیلی دلم آروم شد.انشالله به حق جدم امام حسین به زودی مادر بشید💚💚💚💚

ممنون عزیزم انجام وظیفه کردم، خیلی ممنونم از دعای قشنگت،الهی آمین برای همه منتظرت🤗😍

ممنون عزیزم انجام وظیفه کردم، خیلی ممنونم از دعای قشنگت،الهی آمین برای همه منتظرت🤗😍

💚💚💚💚💚😍😍😍

2738

سلام عزیزم یه سوال داشتم من صبحی برای غسل رفتم حموم بهد امشب که رفتم دسشویی به اندازه یه سر سوزن و یه رگه خیلی کم خون دیدم الان باید چیکار کنم برای هر نماز یه وضو بگیرم ؟؟؟

و فردا دوباره برم حموم غس کنم راستی بخوام برم حموم باید غسل حیض بکنم یا استحاضه؟؟؟

🌺🌼خدایا زندگیم رو به خودت سپردم🌼🌺
سلام عزیزم یه سوال داشتم من صبحی برای غسل رفتم حموم بهد امشب که رفتم دسشویی به اندازه یه سر سوزن و ی ...

عزیزم ۱۰ روز پریودتون تموم شده؟

اگ ده روز پریودتون تموم شده و غسل انجام دادید،دیگه نیازی به غسل نیست و استحاضه میشه و فقط برای نمازهاتون باید خودتون رو طهارت کنید و وضو بگیرید،خون اندازه سرسوزن قلیله ست و نیاز نیست به غسل استحاضه

اما اگر ده روز پریودتون تموم نشده،اون خونی که دیدید حیض محسوب میشه و زمانی که پاک شدید باید مجددا غسل حیض بکنید

ببخشید عزیزم اگه لکه بینی زیره ۱۰ روزه برای نماز هاش باید چیکار کنم ؟؟؟ همون لکه بینی کم روز ۷ و ۸ پ ...

زیر ۱۰ روز حیضه عزیزم نماز نداره 

2706