2737
2739
عنوان

دستپختم خوب نیست کمک کنید

1228 بازدید | 64 پست

بچه ها من دستپختم یه وقتا خوبه یه وقتا بد

اصلا نمیدونم دستپختم چجوری همیشه خوب خوب شه

همش شوهرم ایراد میگیره و ناراضیه 

حس میکنم زن به درد بخوری نیستم 😔

عشق یک تبعید است

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زعفرون بریز

هلاک اسمت شدم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2731

الان ک اینترنت پر شده از رسپی انواع غذاها 

یکم دقت کنی  خوب میشه

من دستپختم نسبتا خوبه..البته همه غذاها رو بلد نیستم

اگر کمکی حواستی خوشحال میشم کمکت کنم

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
2738

اینستا پیج اشپزی دارم منو فالو کن

درموزد هرغذایی مشکل داشتی دایرکت بده جوابتو میدم عزیزم

🌺امضامو بخونین لطفا🌺قشنگا یه پیج ایسنتا اشپزی زدم در حد غذا های روزمره،من عاشق اشپزی ام و به خودم جسارت دادم قدم بزارم تو راهی ک عاشقشم،،ممنون میشم همراهیم کنین  kosar_sweet_home

ب این شوهرا هرچی بدی بخورن بازن دو قورت و نیمشون هم باقیه

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

Kosar_sweet_home

🌺امضامو بخونین لطفا🌺قشنگا یه پیج ایسنتا اشپزی زدم در حد غذا های روزمره،من عاشق اشپزی ام و به خودم جسارت دادم قدم بزارم تو راهی ک عاشقشم،،ممنون میشم همراهیم کنین  kosar_sweet_home

2706