2733
2739
عنوان

دستپختم خوب نیست کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1229 بازدید | 64 پست
الان ک اینترنت پر شده از رسپی انواع غذاها  یکم دقت کنی  خوب میشه من دستپختم نسبتا خوبه.. ...

فدات شم 

مرسی از مهربونیت 

تقریبا بی مزه میشه 

یا ابش زیاد

میترسم بسوزه غذام

عشق یک تبعید است
پیجت چیه

گذاشتم عزیزم

🌺امضامو بخونین لطفا🌺قشنگا یه پیج ایسنتا اشپزی زدم در حد غذا های روزمره،من عاشق اشپزی ام و به خودم جسارت دادم قدم بزارم تو راهی ک عاشقشم،،ممنون میشم همراهیم کنین  kosar_sweet_home

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حواسم هست یه جوری اصلا دلزده شدم

نه دل زده نشو 

ولی خب غذا ها فوت و فن خودشونو دارن بعضی وقت ها هم بعضی زیا ده روی ها کارو خراب میکنه مثلا بعضی ها تو غدا هاشون بیش از اندازه رب یا ادویه یا روغن ... استفاده میکنن

حواسم هست یه جوری اصلا دلزده شدم

عزیزدلم روز تولد پسرم عضو شدی😀😁😀😁😀😁😀

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2728

دقیقا چون دل زده شدی و حس بدی داری با انرژی منفی و عدم اعتماد به نفس اشپزی میکنی خوب نمیشع 

اشپزی عشق میخواد روح میخواد باید با لذت و حال خوب انجامش بدی و لحظه به لحظشو حس کنی🦋

بخاطر همینه  نیمرو مادربزرگا یا مامانمون حتی یه طعم دیگه داره ❤

تا وقتی خودتو قبول نداشته باشی بقیم مدام ازت ایراد میگیرن🍃

2740
فدات شم  مرسی از مهربونیت  تقریبا بی مزه میشه  یا ابش زیاد میترسم بسوزه غذام

فردا میخوای چی درست کنی

اشپزی اصلا سخت نیست 

بی مزه شدنش بخاطر ادویه هست 

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊

با عشق و علاقه اشپزی کن اعتماد به نفس داشته باش زود دلزده نشو اگه نتیجه خوب نبود. تجربه کم کم بدست میاد.سعی کن ایراد کارت رو هر دفه پیدا کنی و دفه بعد حلش کنی

و خدایی که به شدت کافیست....
😂😂😂خداحفظش کنه گلم

مرسی عشقم

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
چجوری بتونم خودمو قبول کنم ؟ راه حلی هست؟

خودتونو باور کنین دوس داشته باشین 

از طریف ای اف تی هم یه تمریناتی هس 

مدام به خودتون بگین ک دوست داشتنی هسم و خ خودمو دوس دارم 

دستپختم عالیه و بهترین غذارو درست میکنم 

انقدر به خودتون بگین تا باورش کنین قطعا تاثیر میزاره اگه با ایمان صد درصد انجام بشه💙☁️

2706