2733
2739
عنوان

خاطره زایمان طبیعی من😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 62072 بازدید | 1290 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای چقدرزیبابود .دعاکن منم زایمان خوبی داشته باشم وبهمون خوش بگذره😍

مرسی گلم

ایشاالله همینطور که میگید باشه 

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

سلام استارترعزیز خاطره زایمانتو خوندم عالی بود

من هفته۲۰هستم خیلیم میترسم از زایمان چنتا سوال داشتم

ممنون میشم جواب بدی

زیرنظر ماما بودی ازهفته های اول چکارا برات میکرد واینکه میشه دقیق ورزشهایی که کردی رو بگی

2731
سلام استارترعزیز خاطره زایمانتو خوندم عالی بود من هفته۲۰هستم خیلیم میترسم از زایمان چنتا سوال داشتم ...

سلام عزیزدلم

خدا تو دلیت رو حفظ کنه و بسلامتی زایمان کنی

والا هرکاری که باید متخصص برام انجام میداد اینشون از متخصص بهتر برام انجام میداد😍

من با مامام استخر میرفتیم

مامام کلاس بارداری برگزار میکرد که توش ورزشای ارامشبخش و یوگا و .. رو کار میکردیم

ماساژ پرینه رو مرتب داشتم

پیاده روی هم مرتب انجام میدادم

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

چشمام دراومد ولی خوندمش😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2740
خخخ ببخشید نظرت؟

خیلی رویایی بود😐

بعضیا میان میگن اره باز نمیشدم مجبور شدم سزارین کنم

انقد از این تاپیکا زده بودن خیلی میترسیدم

ولی زایمان تو خیلی خوب بوده😍

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
خیلی رویایی بود😐 بعضیا میان میگن اره باز نمیشدم مجبور شدم سزارین کنم انقد از این تاپیکا زده بودن ...

مرسی عزیزم

اره چون تو دوران بارداری یه عالمه ورزش و استخر و.. میرفتم

برای همین زایمان راحتی داشتم

مرسی عزیزم اره چون تو دوران بارداری یه عالمه ورزش و استخر و.. میرفتم برای همین زایمان راحتی داشتم

جونز😬❤

حوصلم سر رفته بود تو تاپیکاتو میگشتم

خخخخخ پس اومدی تاپیک گردی 😂😂😂

نیلو گردی😬

2706