2733
2739
ولی خب چند بار بری و پسره پا پیش نزاره یعنی نمیخادت یا دوس دختر داره

خب نهایتش میگه با یکی دیگم بهرحال اگه بهش دسترسی داری اگه دوس دختر داشته باشه از رفتارش متوجه میشی

هنوز تاپیکم هست که اومدم اینجا سوال کردم به کسی که دوسش داریم حرف مونو بگیم یا نه

همه گفتن نه نگووو ازت استفاده میکنه

درحالی که الان همش خودمو لعنت میکنم که چرا بهش زودتر نگفتم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب نهایتش میگه با یکی دیگم بهرحال اگه بهش دسترسی داری اگه دوس دختر داشته باشه از رفتارش متوجه میشی ...

فرقی نداره دختر یا پسر رابطه رو شروع کنه اگه پسره ادم حسابی باشه 

به نام خداوند بخشنده مهربان اى مولاى من - که درود خدا بر تو باد - به پیشگاه مقدّست می‏نویسم در حالى ...

اخی چقد قشنگ و زیبا بود...

اشکم دراومد

الهی من فدای مولام بشم که هرچی نعمت داریم از صدقه سر ایشونه و نمیدونیم...

خدایا قدرت درک امام زمانمون توی زندگی رو بهمون عطا کن

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       
2728

واقعا دارم به این نتیجه میرسم اقا امام زمان بین ما شیعیان خیلی غریبه و تنهاست خیلی.....😭

چرا وقتی خواسته ای دارید نمی شنید با اقا درد ودل کنید و از خودش بخواین؟بخدا خیلی زود جواب میده اقا خیلی کریمه خیلی....🌹خدایا فرج امام ما را برسان...🌹

همینو بگو  خاستع شرعی داری و اینقدر باید منتظر بمونی  نمی دونم حکمتش چیه؟

نمیدونم والا.یه سقف برای زندگی یه کار با مدرک فوق لیسانس کجاش برخلاف خواسته خداست باید بمیریم ؟؟مگه ما مخلوقات و بنده خدا نیستیم مگه تلاش نمیکنیم مگه صداش نمیزنیم من دارم کم کم میبرم 

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2740
واقعا دارم به این نتیجه میرسم اقا امام زمان بین ما شیعیان خیلی غریبه و تنهاست خیلی.....😭 چرا وقتی ...

من بارها این کار رو کردم حتی بهش قولی دادم که یه کار زشتم رو ترک کردم اما نرسیدم بهش حتی نشونه نگرفتم.مشکل از منه حتما ولی منم بنده خدام منم بچه شیعم منم مسلمونم دستم به جایی بند نیست شما که صدات بهشون میرسه برای منم دعا کن 

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
من نوشتم هیچی نشد هنوزم لای قرانه البته من برای همسرم برای کارش نوشتم😢😢😢

جواب میده مطمین باش فقط ایمان داشته باش و اینکه امیدوارم براشون تعیین تکلیف نکرده باشی نمیدونم قانونشو بلدی یا نه 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
مرسی گلم اخه ما اشنا نشدیم غریبه ایم نمیدونم چی بنویسم

نامه نوشتنش ک بلدی

فقط ب نگهبان طرف بعد قربون صدقه😂 بهش بگو یکاری ک از من خوشش بیاد و اگر میدونی بدردم میخوره. و بگو باهام خوب باشه رفتارش خوب باشه جونش برام در بره 

بعدم تسکر کن و تا کن بذار یجایی ک خودتم نتونی بخونی 

یهو یکروزه جواب دداد یهو یک ماه یهو چند سال

چون درحال درست کردنن

من براکار نوشتم حتی حقوق درخواستیم همون شد ک نوشتم و تو یک ماه زنگم زدن بیا درحالی ک من دوماه بود مصاحبه کرده بودن ازش خواسته اخلاق و مرام انصاف خوب باشه عالی بود

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

برا همسر خوب نوشتم یک سال بعد اشنا شدم باهاش و بعد سه سال عقد کردیم

نمیدونم والا.یه سقف برای زندگی یه کار با مدرک فوق لیسانس کجاش برخلاف خواسته خداست باید بمیریم ؟؟مگه ...

نگو این حرفو خواهر گلم.برای خونه دار شدن مداومت بر سوره ی حشر بسیار راه گشاست دوست عزیز.برای کار هم توسل داشته باشه به امام زمان انشالله ایشون یه کار خوب برات جفت و جور میکنه دوست عزیز...🌹 

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری (س)🌹

نقل از یکی از دوستان

چند روزی بود ذهنم شدید درگیر یه مشکلی راجع به برادرم بود که مربوط به فردا (سه شنبه) میشد، راه به هیچ جایی نداشتم، واقعا دستم بسته بود. رو هم نداشتم به کسی چیزی بگم. اینقدر اعصابم خورد بود که شبها خوابم نمیبرد تا پریشب که شدیدا سرما هم خورده بودم و خلاصه یه وضعی، نفسم بالا نمیومد و تب داشتم. شیطون هم همش وسوسه ام میکرد که تو که سه و چهار تازه به زور خوابت میبره، چه کاریه برای نماز صبح بیدار شی که بعدش هم خوابزده شی؟ مریضم که هستی، قرص و شربت خوردی، عذرت موجهه، خیلی خدا بهت نگاه میکنه که هر روز صبح هم بیدار میشی خودتو اذیت میکنی؟ باور کنید همه این فکرها همش توی ذهنم بود که حداقل حالا که خوابم میبره، دیگه بیدار نشم برای نماز صبح و بخوابم که هم حالم بهتر شه، هم چند ساعت بیشتر بخوابم و کمتر فکر و خیال کنم. خلاصه به هر سختی بود به شیطون غالب شدم و به سختی بیدار شدم. حتی جون نداشتم برای وضو گرفتن از اتاق بیرون برم، لرز داشتم، با آبی که شبها برای خوردن بالای سرم میذارم، وضو گرفتم و نماز خوندم. با بغض و دلشکستگی دعای عهد خوندم و زیارت آل یاسین و شروع کردم با امام زمان حرف زدن. یهو دلم شکست و اشکهام میومد پایین، همینطور حرف زدم و حرف زدم، گفتم آقا به خدا دستم از همه جا کوتاهه، هیچ کاری نمیتونم بکنم، هیچ کسی رو به جز شما ندارم. در خونه کی برم به جز خونه شما؟.. باور کنید اون لحظه به خداوندی خدا قسم هیچ کسی به جز امام زمان رو نداشتم، اصلا در نظرم بعید بود این مشکل حل بشه. یه نیم ساعتی فکر کنم حرف زدم و از ته دل اشک ریختم، از اون اشکهایی که از ته دل میاد، گرم و سوزنده، آدم قشنگ احساس میکنه از قلبش اشک داره میاد. خلاصه همش سرفه هم میکردم و گیج و تبدار هم بودم، فقط یه سجده کردم و گفتم خدایا قسمت میدم به بدن تب دار مریض کربلا که کمکم کن و خوابیدم.. الان که دارم اینا رو مینویسم دارم میلرزم، به خدا باورتون نمیشه نیم ساعت پیش خبر دادند که مشکل برادرم حل شده، اصلا لازم نیس حتی فردا بره. قربون آقام برم که وقتی مضطر بشی، به دادت میرسن و پناهت میدن..

جواب میده مطمین باش فقط ایمان داشته باش و اینکه امیدوارم براشون تعیین تکلیف نکرده باشی نمیدونم قانون ...

همه کار کردم یعنی از جون مایه گذاشتما 

2706