2737
2734
نگو این حرفو خواهر گلم.برای خونه دار شدن مداومت بر سوره ی حشر بسیار راه گشاست دوست عزیز.برای کار هم ...

برام دعا کن گلم

من نمازام ترک نمیشه

حتی تا جایی بتونم نماز شبم میخونم

دیگه موندم واقعا به روی چشم باز میخونم ایشالا اینبار امام زمان دست رد به سینم نزنه

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
برام دعا کن گلم من نمازام ترک نمیشه حتی تا جایی بتونم نماز شبم میخونم دیگه موندم واقعا به روی چشم ...

هر ختم و نذری که میکنید اولین نیتتون سلامتی امام زمان و تعجیل در فرج باشه، صرفنظر از اینکه نفس این کار باعث نزدیکی تون به امام زمان میشه، اینطوری دیگه هیچ وقت نمیتونید بگید حاجت نگرفتید و اگر خدای نکرده اون یکی حاجتتون (مادی یا معنوی) رو نگرفتید، همش به این فکر کنید که یه حاجتتون رو گرفتید، اونم چه حاجتی، چیزی که مطمئنیم خیر و صلاح هممون توشه، اینطوری دیگه هیچ شکی به هیچ نذر و ختمی ندارید. خود من یه وقتی همش ختم پشت ختم برمیداشتم، ختمهای سنگین و زیاد، کل روز رو داشتم ذکر میگفتم و نماز میخوندم و قرآن میخوندم و وقتی حاجتم رو نمیگرفتم، یه حس دلمردگی بهم دست میداد، به همه نذر و ختمها شک میکردم، اما از وقتی اولین نیتم سلامتی امام زمانم، تعجیل در فرجشون و حاجات دل امام زمانمه، دیگه هیچ شکی به سمیع و مجیب بودن خدا ندارم و خودمو آروم میکنم که وقتی خدا نصف حاجتم رو داده، حتما اون نصف دیگه رو هم به موقعش میده. بعدش هم مطمئن باشید خود امام زمان به موقعش براتون جبران میکنند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برام دعا کن گلم من نمازام ترک نمیشه حتی تا جایی بتونم نماز شبم میخونم دیگه موندم واقعا به روی چشم ...

چشم عزیزدل حتما دعا میکنم تو هم برای فرج آقا و حاجت روایی من دعا کن.منم مثل تو حاجت زیاد دارم که هنوز به هیچ کدومشون نرسیدم مهربان.اما نباید نا امید شد.نا امیدی بدترین گناه دوست خوبم.حاجت روا بشی انشالله...

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری (س)🌹🌹🌹

چشم عزیزدل حتما دعا میکنم تو هم برای فرج آقا و حاجت روایی من دعا کن.منم مثل تو حاجت زیاد دارم که هنو ...

دوست عزیزم حرفات خیلی ارومم کرد ازت ممنونم که برام وقت گذاشتی.ایشالا خود امام زمان گره از مشکلت وا کنه عزیزم

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2731