2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پروژه مبایل فروشی😂😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2740

من یک عدد همسر دارم ام دی اف کار ولی در حد یه واحد اپارتمان پروژه بهش می خوره 😆😆😆😆

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
یعنی پروژه‌ های سنگین و پروژه هایی ک از طرف وزارتهای راه میگیرن 

خب همسر من پروژه های نیروگاه برق میره ....ولی درامدش در حد ماهی 7 الی 8 تومن...ولی خب همیشه باید بره شهرای دیگه ..شما با همسرت میری؟

خب همسر من پروژه های نیروگاه برق میره ....ولی درامدش در حد ماهی 7 الی 8 تومن...ولی خب همیشه باید بره ...

نه عزیزم همسرم ماشین آلاتو میزاره رو پروژه و مهندس میره رو پروژه.. همسرم نظارت میکنه.