2733
2739
منم بایدبرم؟؟ چون ی زایمان زودرس شش ماهه داشتم پیش زنان رفتم برام ازمایش وسونو نوشت

به نظرم بهتره بری تا بررسی بشه شاید مشکل انعقادی داشتی یا خون رسانی به جنینت ضعیف بوده که زایمان زودرس داشتی.

من چشم انتظار یک اتفاقم....نه شاکی م و نه غر میزنم...فقط در سکوت خودم منتظرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به دکتربگم برام بنویسه؟؟ ایا توازمایشام نبود توی تاپیک یکی به اخرموندم

نه تو آزمایشت نبود دکتر زنان بلد نیس یعنی دانشش در اون حد نیس...اگه تهرانی دکتر جلیل پاکروش خوبه اگه اصفهانی دکتر رویا شرکت

2731
نه تو آزمایشت نبود دکتر زنان بلد نیس یعنی دانشش در اون حد نیس...اگه تهرانی دکتر جلیل پاکروش خوبه اگه ...

عزیزم دکتر شرکت متخصص زنان نیست مال ایمنیه. بنظرتون پیش هردوتاشون برم یا دکترشرکت کافیه

حتما باید برم؟؟ اصفهانم نمیدونید هزینش چقدرمیشه

من نمیدونم حتما باید بری یا نه .اگه سقط داشتی یا خودت حس میکنی مشکلی تو بارداریهات داری برو.اگه بیمه باشی هزینه آزمایشهاش زیاد نیس حدود صد تومن

عزیزم دکتر شرکت متخصص زنان نیست مال ایمنیه. بنظرتون پیش هردوتاشون برم یا دکترشرکت کافیه

خب واسه بارداری باید بری زنان واسه مشکل ایمنی باید بری پیش شرکت هردوش باهم.شاید شما اصلا مشکل ایمنی و اینا نداشته باشی فقط واسه محکم کاری گفتم این آزمایشارو بدی خیلیا دوسه تا سقط میکنن بعدش تازه میفهمن باید برن دکتر سقط

2740
خب واسه بارداری باید بری زنان واسه مشکل ایمنی باید بری پیش شرکت هردوش باهم.شاید شما اصلا مشکل ایمنی ...

عزیزم ممنونم راهنماییم کردی هیچکس تاحالا بهم ازین راهکارها نداد.زنگ میزنم دکتر شرکت کاش نوبت بده بهم بزودی. چون میخواستم ماه بعد اقدام کنم ولی فعلن صبر میکنم چون واقعا دیگه تحمله سقط و ناراحتیاشوندارم روماتیسم هم دارم تازه داروهامو قطع کرده برای حاملگی

عزیزم ممنونم راهنماییم کردی هیچکس تاحالا بهم ازین راهکارها نداد.زنگ میزنم دکتر شرکت کاش نوبت بده بهم ...

خواهش میکنم چون خودم دوتا سقط داشتم خیلی زجر کشیدم دوس ندارم هیشکی مثه من بشه. دکتر شرکت نوبت هاش هفت هشت ماهه س.ولی قبلا سه شنبه ها صبح بیمارستان الزهرا بود میتونی بری اونجا ولی حتما مطبشم نوبت بگیر حالا واسه هروقت که داد

عزیزم بیمه ندارم .خیلی بیمه روش تاثیر داره؟؟

بهتره بیمه بشی چون هر ماه آزمایش مینویسه و بیماریتو کنترل میکنه با داروهاش. راستش من اصلا اطلاعی ندارم بدون بیمه چقدره.ولی خب مسلما گرونتره.اگه اطلاعاتم کمکت کرد اطفا واسم دعا کن بچه م سالم  و سر وقتش بدنیا بیاد 

خواهش میکنم چون خودم دوتا سقط داشتم خیلی زجر کشیدم دوس ندارم هیشکی مثه من بشه. دکتر شرکت نوبت هاش هف ...

اگه هفت هشت ماهه باشه ک خیلی دیره. نمیشه پیش ی متخصص دیگه  اگه این جورنشد برم؟ ممنونم از راهنماییتون

عزیزم شمااصفهانی؟ دکتر تون کی هست برای بارداری؟ 

دکترم زیاد خوب نیس خیلی سرش شلوغه و مراقبت های بارداریش معمولیه.اصفهان دکترای خیلی خوبی داره.اگه بتونی بری پیش مرجان حقیقت خوبه واقعا

2706