2733
2734
عنوان

میخام خونه اجاره کنم بابچمم

443 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها میخام یه ماه آینده خونه اجاره کنم برم از خونه بابام اینجا خیلی اذیتم میکنن پس اندازم کمه ازطرفی نمیدونم کرایه چجوری بدم کسی هست اکه بتونه کمکم کنه راه حلی بده ممنونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
استاتر تاپیک قبلیت خوندم مگه خونه شوهرت مهریه ات نیس بذارش اجرا

سلام اره ولی اون طول می‌کشه وکیل بهم گفتم شاید یه سال طول بکشه نمیتونم اینجا خونه پدرم بمونم بچمم چهارسالشه اذیت می‌کنه

سلام اره ولی اون طول می‌کشه وکیل بهم گفتم شاید یه سال طول بکشه نمیتونم اینجا خونه پدرم بمونم بچمم چه ...

اقدام کن هرچی سریعتر ..ولی اگه پس انداز نداری کجا میخوای بری عاقل باش بااحساسات تصمیم نگیر

اول کار پیدا کن یمقدار پول پس انداز کن.............بعد

نمیدونم چکار کنم خب من بچمم هست پدرمومادرم اصلا کاری بهش ندارن اینم چهارسالشه برام دعا کنید یه کاری پیدا کنم یکمی پول پس انداز کنم 

اقدام کن هرچی سریعتر ..ولی اگه پس انداز نداری کجا میخوای بری عاقل باش بااحساسات تصمیم نگیر

آخه بهم گیرمیدن بچتوبده باباش ولی من نمیخام بدم اینم نمیره دلم براش میسوزه این بچه چ گناهی نداره  این مدت اصلاحال خوبی ندارم چه برسه که اینا هم به جای کمک فقط طعنه بزنن 

خودشم مطمنی دیگه میخوای جدا بشی بلکه شوهرت اومد دنبالت

نمیخام آخه امروز فهمیدم گوشمم ضربه دیده نمیدونم چقد دیگه باید تحملش کنم میخام نیاد دیگه اومدنش چه فایده ای داره امروز رفتم که بشینم توخونم خودم درخونخ روقفل کرده بود منم فک کردم مرده چیزیش شده زنگ زدم کلانتری اوناهم دیدن خوس صورت جلسه کردن .دم درم بهم گفت دیگه تموم شد ولی براش مهم نیس الان دوازده روزه یه زنگ وپیامم نداده بچشم نیومد ببینه وقتی یادکتکاش میفتم دلم میخواد بمیرم من فقط اگر نیاز مالی نداشتم هیچ وقت نمیخام برگردم بزاهمین باید دنبال کاربرمم و

آخه بهم گیرمیدن بچتوبده باباش ولی من نمیخام بدم اینم نمیره دلم براش میسوزه این بچه چ گناهی نداره&nbs ...

نه ها اصلا گوش نده بگو اگه قراره بچم ازاین خونه بره منم میرم ..عزیزم نکن ها چقدر دلم سوخت عزیزم بچه به غیر مادر پناهی هم داره مگه...

2706