2752
2734
عنوان

ب نظرتون شوهرم راست میگه؟+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 6340 بازدید | 181 پست
دوستم یعنی انقدر بی زبونی که نمیتونی ازش بخوای شماره اون خانمو حذف کنه ازگوشیش؟ولی حتی اگر از گوشیشم ...

گفتم بهونه میاره پاک نمیکنه

تیکر بارداری نیست.هدفمه ک انشالله بهش برسم وزن شروع ۴۸هدف ۶۵.من میتونممممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش تو پیام بگو عزیزم ... بهش بگو ... همیشه هم براش تیپ بزن به خودت برش اگه چاقی لاغر کن.. موهاتو ب ...

دوست خوبم به نطرم اینا اصلا راهکار مناسبی نیستا؛بااحترام به نطر شما ولی بنطرت مردی که تعهد نداره مردی که وجدان نداره بازن شوهردار طرح دوستی وازدواج میریزه چشم ودلش مریضه با این پیشنهاداتی که شما دادی درست میشه؟استارتر حتی اگر زیباترین زن دنیا باشه وبه لحاظ اخلاقی فرشته باشه ذهن شوهرش بیماره

براش تو پیام بگو عزیزم ... بهش بگو ... همیشه هم براش تیپ بزن به خودت برش اگه چاقی لاغر کن.. موهاتو ب ...

چهرم خوبه بخدا همه تعریف میکنن ازم ولی شو۶رم یه بار ب زبون نباورده ک چهره خوبی داری و....فقط یکم لاغرم

2731
عزیزم بی عرضه نیستی خانمی.من که دلم واست روشنه بگذر ازش این بارم دور از جونت ی غلطی کرده...

واسم دعا کنبن تروخدا

بهش بگواگه واقعامنودوستداری ودلت طرف اوزنه نیس پس اینساروازتوگوشیت پاک کن یک خط جدیدهم بگیربراخودت،د ...

😢😢😢😢

چهرم خوبه بخدا همه تعریف میکنن ازم ولی شو۶رم یه بار ب زبون نباورده ک چهره خوبی داری و....فقط یکم لاغ ...

معلومه که زیبایی هر خانم جوانی زیباییهای خاص خودشو داره معلومه علاوه بر زیبایی ظاهری زیبایی باطنی هم داری چون خوش قلب وبخشنده ای،اعتماد به نفس داشته باش دوستم،چرا بخاطر هوسرانی یه مرد تو باید ارزشهاتو ببری زیرسوال؟

استارتر جان مردا با ما خانما خیلی تفاوت دارن یکی ازتفاوتهاشونم تنوع طلبیه،بنظرم یک بار خطای خیانت ازسمت یه آقا قابل بخششه ولی اگر قراره دوباره ودوباره تکرار بشه اصلا قابل چشم پوشی نیست،خدانکنه مردی به خیانت و هوسرونی عادت کنه نمونشو ما تو یکی از اقوام نزدیک داریم یعنی باعث سرافکندگی وخجالته

معلومه که زیبایی هر خانم جوانی زیباییهای خاص خودشو داره معلومه علاوه بر زیبایی ظاهری زیبایی باطنی هم ...

دیگه اعتماد ب نفس ندارم

استارتر جان مردا با ما خانما خیلی تفاوت دارن یکی ازتفاوتهاشونم تنوع طلبیه،بنظرم یک بار خطای خیانت از ...

چی بگم والا 😢😢😢😢

واسم دعا کنبن تروخدا

من دعا کردم عزیزم

تو هم خودت تلاش کن شماره زنه رو پاک کن

به خودت وزندگیتت بیشتر برس.تا اونو فراموش,کنه

اگه تل .گرام  داری  تویع کانال ایده# وحرفهای زنانگی عوض شو حتما 

خیلی خوبه کاناله....