2733
2739
عنوان

مامانای گل بیاین

117 بازدید | 24 پست

دخترمن نزدیک۳سالشه وقتی پی پی میکنه بادستمال مرطوب پاکش میکنم

باآب میخوام بشورم یاخودش خیس میشه یاهمش فکرمیکنم میپاشه به لباسم ونجس میشه

شماچکارمیکنین؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخه وقتی نشسته چطور میشورین؟سرپاهم نمیشه

همش فکرمیکنم لباسم نجس میشه

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
2738

رو توالت فرنگی یا ایرانی بشینه که به راحتی قابل شستشو هست. اون اوایل که رو صندلی مخصوصش کارش رو می کرد بلندش می کردم از رو صندلیش خودم رو چهار پایه کوتاه مینشستم و خمش می کردم رو زانوم و باسنشو کامل میشستم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
ببخشید بی ادبیه ولی قشنگ با دست چپ شلنگ را بگیر بهش و با دست راست از پشت بشورش 

شما همیشه میشورینش یافقط زمان پی پی؟

نمیدونم حس میکنم با دستمال مرطوب تمیز نمیشه، من پسر یک سالمو تا با آب نشورم دلم راضی نمیشه

تمیز شدن که خیالم راحت پاک میشه

ولی فکر میکنم شاید براش ضرر داشته باشه

من همیشه. موقع جیش و پی پی. 

از چند سالگی میشستینش؟

2706