2737
2739

ممنون میشم ک نظراتتونو بامن به اشتراک بذارید..

مجدد ازدواج کردید؟

به چه صورت؟سنتی یا دوستی؟

رفتار همسرجدیدتون با فرزندتون چطوره؟

فرزندتون پذیر کافی رو نسبت به همسرتون داره؟

من تقریبا ۴ساله ک همسرمو از دست دادم💔

فعلا به ازدواج مجدد فکر نمیکنم منتها شاید روزی اتفاق بیفته...

ممنون از نظرات ارزشمندتون🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط اومدم بگم‌خوش بسعادتتون.

کاش یه روز منم بیام تو‌این تاپیک و بگم شوهرمو از دست دادم و به هیچ عنوان قصد ازدواج ندارم.....

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
2731
کمترپیش می یادکشی که همسرش فوت کرده دوباره ازدواج کنه منظورم خانومه آقاکه بعد۴۰زودازدواج میکنه

بله دیدم اطرافم..خانوم ۲۱ سالشون بود و ازدواج کردن و الان ۴۲سالشونه..

خودم نه ولی اطرافیانم زیاد بودن با اینکه خیلی جون بودن اما ازدواج نکردن .

زنداییم 25سالش بود ک داییم فوت کرد دختر داییم حدود 20اینا الان هر کدومشون 40و خورده ای سن دارن هردوتا شونم بچه دارن.

2738
فقط اومدم بگم‌خوش بسعادتتون. کاش یه روز منم بیام تو‌این تاپیک و بگم شوهرمو از دست دادم و به هیچ عنو ...

اینو نگید..

ب همسرتون هم بستگی داره..ما عاشق هم بودیم منتها تقدیر جدامون کرد

هیچوقت اینو نگید

خودم نه ولی اطرافیانم زیاد بودن با اینکه خیلی جون بودن اما ازدواج نکردن . زنداییم 25سالش بود ک دایی ...

منم ۲۵سالم بود..

خانمای زیادیو دیدم ک مجدد ازدواج نکردن و بچه هاشونو بزرگ‌کردن

واقعا؟ الهی عزیزم. چی کشیدی از دستش

چی کشیدم و چی میکشم هنوز.....🖤🖤

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
اینو نگید.. ب همسرتون هم بستگی داره..ما عاشق هم بودیم منتها تقدیر جدامون کرد هیچوقت اینو نگید

داغونم کرده

روحی روانی داغونم از دستش.

جسمم داغونتر.

2706