2733
2734
عنوان

چقد تا حالا به مرگ فکر کردین؟ اصلا بهش فکر می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 77 پست
والا انقدر ترسوندنمون که وحشت میکنم اسمش میاد

چرا ترس؟ 

منم اوایل خیلی نی ترسیدم. اما در نهایت ب این نتیجه رسیدم که من واقعی این تن و جسم نیست . وقتی بمیرم من اصلی و واقعی میره ب یه دنیای زیبا و هیجان انگیز . و بدنی هم هست که دیگه بهش احتیاح ندارم. 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
خیلي زیاددددد بهش فکر میکنم و خیلییي منتظرشم پر از گناهمااا ولي خیلي بهش فکر میکنم حتي به بعدش که ...

برای بعد از مرگ چی؟ ب نظرت چی میشه؟ چقد هیجان دارم برای فهمیدنش

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

همش از این میترسم شبه و منو تو یه بیابون رها کردن و تنهام و صداهای وحشتناک میاد.گراز ها میان سراغم😔😔 بچه بودم فیلم سیاحت قبر دیدم این شکلی بود از اون موقع مثل چی میترسم

لطفا لایک نکنین مرسی💝
چرا ترس؟  منم اوایل خیلی نی ترسیدم. اما در نهایت ب این نتیجه رسیدم که من واقعی این تن و جسم نی ...

نمیدونم چرا   ولی از اینکه اون دنیا تا ابد هست یه حس بدی بهم دست میده

کاش دلها در چهره ها بود.....
از کانال مرگ گذشتم ولی با دیدن نور به زمین برگشتم

واقعا تجربه کردی ؟ چه حسی داشت؟ حس رهایی؟

من اتفاقا چن روزه بهش فک میکنم نمیدونم چرا باورش برام سخته جسمم میره زیر خاک،خیلییییی وحشت دارم خیلی میترسم،همین جسمی که الان اینقد مواظبشیم چطور میره زیر خاک ای خدااااا خیلی میترسم

من خیلی..مس چی میترسیدم بیشتر بخاطر بچه هام و خونوادم چون مرگ خواهرموتجربه کردن و خیلی داغون شدن..ولی تازگیا خیلی حسه خوبی دارم..اونروز توماشین قلبم تیرکشید نفسم نیومد شوهرمم رفته بودمغازه سریع یه پیام نوشتم توگوشیم گفتم دارم میمیرم بزا بخونه که خوشحالم خودم انقدرسبک و ذوق زده بودم..

2706