2737
2739
عنوان

با مادر شوهر دعانویسم چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 99 پست
جنون  دیدم در حدی که هم دیگرو میخواستیم بکشیم هزاران بار پای طلاق مسخره رفتیم

تو خودتم شک داری.. اگر ایمان قلبی داشته باشی رو زندگیت اثر نداره..

دعا رو کی باید برآورده کنه؟

خدا

وقتی ایمان داشته باشی که هیچ چیز جز به اراده خدا اتفاق نمی افته و خودت و زندگیت رو بسپاری دست خدا.. هیچ دعایی جواب نمیده..

یه دعا تو مفاتیح هست که امام حسین میخونده.. یه جور توسل به خدا و پناه بردن به خداست بخون هر روز.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر دعا داری حسابی موهات شونه میکنی خودت شونه رو خالی کن مطمئن شو که میندازی سطل اشغال تو خونشون ...

باشه عزیزم ولی بعضی وقتا میگم خوش به حال جاریم که از این خانواده دیوانه رفت وقعا هرکی بیاد تو زندگی اینا دیوانه میشه. موندم خدا چه صبری بهم داده

من اعتقادی نداشتم میگفتم مگه میشه با ی دعا زندگی آدم خراب بشه. همش با شوهرم در جنگ بودم جفتمون بهم م ...

خدا لعنتشون که ولی atta96 عزیزم چنین چیزایی وجود داره مگه میشه ادم بچه خودشو نخواد

2731
مادرشوهرت اگه دعاش براورده میشد یک دعا میداد که عروساش مسخش بشن و پشتش غیبتش رو نکنن این حرفا چیه ، ...

منکه بخدا پناه بردم عزیزم تا حالا دعایی هم واسه خودم و زندگیم نگرفتم ولی میگم وقتی تو قران اومد که سحر و جادو وجود داره خیلی ها ازش استفاده میکنند. شما نمیدونید چه چیزایی بر من گذشته و من سکوت کردم شاید هرکی جای من بود سکوت نمیکرد درست عین جاریم که وقتی اینارو شناخت و سر از کارشون در اورد گذاشت رفت

تو خودتم شک داری.. اگر ایمان قلبی داشته باشی رو زندگیت اثر نداره.. دعا رو کی باید برآورده کنه؟ خدا ...

مرسی عزیزم. من (بخدا) شدید تو زندگیم ایمان دارم

ایمان دارم که به زندگیم ادامه میدم وگرنه جای من تو این خانواده دیوانه نبود اینم حکمتی توش هست

گو خورده توجه نکن

بعد شوهرم میگه به بچه من گفته تو چکار داری منم گفتم بچه ی تو بچه من نیست. سکوت کرد. خیلی نفرینای بد میکنه میگه بچت ببخشیدا مول بشه ایشالا. من نمیدونم چه مشکلی باهام داره بخدا که بدی در حق هیچ کدومشون نکردم فقط به خدا ایمان دارم که جای حق نشسته

خدا لعنتشون که ولی atta96 عزیزم چنین چیزایی وجود داره مگه میشه ادم بچه خودشو نخواد

خدایی ام دوتا بچه دارم انقد شیرین هستن همه عاشقشونن ولی باباشون تا ی ماه پیش میگف من نمیخام شون سرشون داد میزد میگف ایناام لنگه خودتم وردار برو چند روز نبینم. تو هفته 4 روزش خونه بابام بودن دو روز میومدم خونه خودم انقد داد وبیداد راه مینداخت ک پشیمون میشدم چرا اومدم

2740
منم ب چشم خودم دیدم کسی ک زندگی یکی رو بهم میریزه خدا سرش میاره. خاله شوهر من دعا مینویسه البته اونا ...

خدا از سرشون نگذره واقعا. هر چیم سرشون میاد بلکه بخودشون بیان اصلا نمیفهمن ...

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
بعد شوهرم میگه به بچه من گفته تو چکار داری منم گفتم بچه ی تو بچه من نیست. سکوت کرد. خیلی نفرینای بد ...

همه این رفتارا خانواده شوهرم با من کردن ده سال دم نزدم. خانواده خودم اصن خبر ندارن ک چقد اینا اذیتم کردن. ب چیزایی گیر میدادن ک فکرتم بهش نمیرسه. بچه ام 3ماهش بود میگفتن بچه مشکل داره زنت دوره بارداری ب بچه نرسیده بچه 3 ماه رنگارو تشخیص نمیده شوهرم می‌افتاد کله ام. یعنی هنگ میکردم

همه این رفتارا خانواده شوهرم با من کردن ده سال دم نزدم. خانواده خودم اصن خبر ندارن ک چقد اینا اذیتم ...

چقدر بد جنس و دو به هم زن. بچه ۳ ماه رنگها رو تشخیص نمیداده یا سه ماهه بوده انتظار داشتن تشخیص بده؟

آره خیلی اصن اجازه نمی‌داد باهاش حرف بزنم میگف بعد عقد تو عوض شدی منم دیگه نمیخامت برو طلاق بگیر. هم ...

الان باهاش زندگی میکنی؟ الان زندگیت چطوره؟ خانوادش چیزی نمیگن؟

چقدر بد جنس و دو به هم زن. بچه ۳ ماه رنگها رو تشخیص نمیداده یا سه ماهه بوده انتظار داشتن تشخیص بده؟

وسایل رنگ با رنگ نشون بچه میدادن میگفتن باید عکس‌العمل نشون بده رنگها و تشخیص بده این بچه مشکل نداره انقد بخاط حرفاشون باعث شدن دکتر ببرم از زور شوهرم. ب دکترا میگفتم هنگ میکردن میگفتن ما تو این سن رنگها و تشخیص نمیدیم بچه 3ماهه میخاد تشخیص بده.این ی نمونه اش بود سر هر چیز کوچیک ی آشوب تو خونم راه می‌افتاد. بچه ام زود دنیا اومد رفت دستگاه یاده شوهرم دادن زنت مشکل داره نتونست بچه سالم بیاره. انقدا اذیتم کردن ک بگم ی کتاب میشه

2706