2733
2734
عنوان

با مادر شوهر دعانویسم چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 99 پست
وسایل رنگ با رنگ نشون بچه میدادن میگفتن باید عکس‌العمل نشون بده رنگها و تشخیص بده این بچه مشکل نداره ...

وااا مگه بچه سه ماهه رنگ تشخیص میده؟؟؟؟ گیرم بده چجوری میخواد بفهمونه که ابی با  قرمز فرق داره. چقدر بی شعورن که بچه زود به دنیا میاد یا وزنش کمه یا چیزای دیگه میگن مادر مشکل داشته اینجوری شده... ولی توروخدا ساکت نمون مثل من. دنبال دلیل باش که چرا شوهرت اینجوری باهات رفتار میکنه. خب یه بار برو یه سرکتاب باز کن ببین اگه دعا داری که باطلش کن اگه نداری هم خانواده شوهرت خیلی بیشعورن و سر یه سفره بزرگ نشدن چرا خودتو عذاب میدی یبار این کارو بکن ببین چی میشه

الان باهاش زندگی میکنی؟ الان زندگیت چطوره؟ خانوادش چیزی نمیگن؟

بله تقریبا ی ماه و نیم شرایطم بهتر شده. با مامانش حسابی ی دعوا کردم زنگ زده بود دوباره ی شر ب پا کنه گفتم بسه خسته نشدید از کاراتون زندگیشون داغون کردید چپ و راست دعا گرفتید چیو می‌خواستید ثابت کنید پسرتون می‌خواستید چرا زن گرفتید براش. انقد از من بد گفتید شوهرم ول کرد رفت  دیگه چی میخاد از جونم میرم دنبال طلاق بچه هارو میبرم یجا ک دیگه رنگ اشو نبینید همینو می‌خواستید یهو مادرش زد زیر گریه ن ما فک میکردیم تو میخای پسر مارو از ما جدا کنی تو مارو دوست نداری. گفتم آره دوست نداشتم انقد بلا سرم آوردید باز موندم دوست نداشتم ده سال هر جور گفتید کردم هزار راه امتحان کردم ک رابطتتون با من خوب شه. دست بردارید انقد بلا سرتون اومد بخودتون نمایید تا کجا میخاید بکشونید بسه خجالت بکشید من عروس بد بودم همون موقع ک دیدم دعا میگیرید میرفتم دعا میگرفتم پسرتون ازتون جدا میکردم میبرمش یجا ک اسمش یادتون نیاد انقد گفتم گفتم دو ساعت فقط حرف زدم اونور ساکت. آخرش گفتم پس تو میخای پیش من نیست. برو با ی زن خراب همبستر شده دو ساله خونه نمیاد برو پس تو از اون بگیر.منم با بچه هام میرم تو باش و پسرت و اون عروس خرابت خوش باشید. قط کرد دو ساعت بعدش زنگ زد من دوست دارم من اشتباه کردم نرو دنبال طلاق بچه ها کوچیکه اوره اشون نکن من درست میکنم زندگیتو یکم تو تحمل کن شوهرتو برمیگردونم الان ی ماه هر روز زنگ میزنه این ایه بخون فوت کن اون ایه بخون این سرکه بگیر بحوشون این کار کن اون کار کن دعا طلسم باطل شه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وااا مگه بچه سه ماهه رنگ تشخیص میده؟؟؟؟ گیرم بده چجوری میخواد بفهمونه که ابی با  قرمز فرق داره. ...

رفتم سرکتاب کردم البته خانوادش اعتراف کردن ک غیر مستقیم دعا گرفتن. دعانویس گف طلسم های پی در پی زیاد گرفتن برات سنگینی هی مونده بیشتر شده زبان بند گرفتن برات. گف باطل میکنه. خدایی ام ی ماه نیم خیلی اخلاق شوهرم بهتر شده حالا نمیدونم برا دعاها یا خودش سر عقل اومده. ولی میگم منم نسبت بهش متنفر شده بودم دو ماه دیگه نرفتم خونه بابام هرچی داد زد کتک زد گفتم دیگه بچه هام جایی نمی‌برم اگه اضافه آن بخام برم کلا میبرمشون. بچه ها مال توان مال بابا من نیستن ک هی آویزون اونا بشم حرف و حدیث مردم بشنوم همه میگن شوهرت بی غیرت دلتون کرده نمیگه بچه ب این دسته گلی دوتا دارم مگه میشه دل آدم برا این دوتا تنگ نشه چرا اصن حالشون نمیپرسه. همش میگفتم سرکاره. بهش گیر میدن گوشی دستش نمیتونه بگیره الکی میپیچونم. ولی دیگه بریدم صدام دراومد وایسادم جلو شوه مو و خانوادش

وااا مگه بچه سه ماهه رنگ تشخیص میده؟؟؟؟ گیرم بده چجوری میخواد بفهمونه که ابی با  قرمز فرق داره. ...

الان همون دخترم ک میگفتن مشکل داره 3سالش شده انقد بانمک حرف میزنه ک دهنشون باز میمونه. ب این دسته گلی عوضیا میگفتن مشکل داره

2731
بله تقریبا ی ماه و نیم شرایطم بهتر شده. با مامانش حسابی ی دعوا کردم زنگ زده بود دوباره ی شر ب پا کنه ...

وای عجب ادمی. پس تو این کار بوده وای خدای من. چقدر این میتونه پست باشه مطمئنم از جدایی و دوریتون لذت میبرده.

رفتم سرکتاب کردم البته خانوادش اعتراف کردن ک غیر مستقیم دعا گرفتن. دعانویس گف طلسم های پی در پی زیاد ...

خوب کردی واستادی جلوشون مثل اینکه اونا لیاقت احترام و نداشتن. تو اعتقاد نداری ولی چنین چیزایی بخدا وجود داره هستن ادمهایی که بین دو نفر با سحر و جادو جدایی میندازن وقتی هم که اثر کنه ادم دست به کارهایی که نباید بزنه میزنه 

الان همون دخترم ک میگفتن مشکل داره 3سالش شده انقد بانمک حرف میزنه ک دهنشون باز میمونه. ب این دسته گل ...

الهی که خدا برات حفظشون کنه. ایشالا زندگیت هم انقدر با شوهرت خوب بشه و کدورت ها از بین بره تا همه حسودی کنن بهت مخصوصا مادرشوهرت

2738