2737
2734
عنوان

با مادر شوهر دعانویسم چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1166 بازدید | 99 پست

یا خدا 

برو راه دور اصلا اعتقاد نداشته باش بگو پس خدا چیکارس اینا بخوان این غلطارو بکنن

پس امام حسینم اونجوری شهید شد یزید دعا گرفت؟😐

عزیزم اعتقاد نداشته باش ،،هرکی خدارو فراموش کنه بلا سرش میاد

ببرِ مازرون 🐯😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا میشه بفهمیم برامون دعا کردن یا نه

اخه من اعتقاد ندارم

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2731
اثراتش تو زندگیم داغونم کرده دیگه دوست دارم جداشم بخاطر خانوادش

وااای منم همین علایم رو‌دارم 

حتی دلم به دعا کردن و‌قران خوندن نمیره میترسم کاری کرده باشن که زبونم برای دعا کردن بسته شه حتی

شوهرمم عاشقم بود ولی الان یه روز خوبه سه روز قهر

مادرشوهرمنم با دعا همه پسراشو کشیده سمت خودش.نمیذاره به زن وبچشون برسن.سه سال پیش هم میگفت تو خونمون ...

عجب. اینا ک انقد ابراز محبت داشتن ب پسرشون چرا براشون زن گرفتن. خوب نگه می‌داشت پیش خودش

2740

مال منم هست یه بار یه طلسم دیدم که داشتم سکته میکردم روش یه شکلک بود با زعفران با یه اشکالی نشون کسی دادمش چیزی نگفته درحا کفت این برای اینکه بچه دار نشی و طلاق بگیری برات انجام دادن ابطالشم خیلی سخته از طرف خونواده همسرته اصلا بهم فرصت نداد چیزی بگم دهنم باز موتده بود چه حالی داشتم اون لحظه هیچ اقدامی هم نکردم براش فقط سپردم به خدا الانم ۴ ساله بچه دار نمیشیم دکترا میگن همسرت واریکوسل داره اما اونقد نیست که د  این حد باعث ناباروری بشه نهایت جند ماه باید منتظر میموندی

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

مثلا میریم خونه اش یکی از لباسای شوهرم گم میشه.هرچی میگردیم نیست.دفعه بعد که میریم خونش لباسو میده میگه اینو جا گذاشته بودین.یبار هم لباس پسرمو برداشته بود.منم لباس پسرمو دیگه براش نپوشیدم بخشیدمش به یه بنده خدا

یا خدا  برو راه دور اصلا اعتقاد نداشته باش بگو پس خدا چیکارس اینا بخوان این غلطارو بکنن پس ام ...

دقیقا من ک میگم اونا با دعاهاشون من با خدام هر غلطی میکنن بکنن

خدایا مواظب همسر  مهربونم و پسرمباش به خودت سپردمشون💙💙
منظورتو متوجه نشدم یعنی با دعا هاش برای زندگی شما مشکلی ایجاد میکنه؟ 

اره بخدا دیگه خسته شدم من تو حالت عادی شوهرمو میشناسم. وقتی هم که به جنون میرسه میفهمم سرچیزای مسخره الکی دعواهای به پا میکنه همه تنم میلزره در صورتی که ذاتش خیلی خوب و مهربون و با ایمانه. مادر شوهر من دیوانست همه فامیلاشون میدونن

2706