2410
2553
عنوان

با مادر شوهر دعانویسم چیکار کنم؟

1164 بازدید | 99 پست

دیگه خسته شدم من نمیدونستم مادرشوهرم دعانویس واسه هر چیزی دست به این کار میزنه. حتی شوهرشم تو این کاره یبارهم منو برده بود پیش یه دعانویس واسه انجام کاری خونشون چند بار زیر فرش دعا دیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اگه دعانویسن پس حتما یه جن هم دارن خونشون...چون میگن دعا نویسها دارن یکب

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

تا وقتی کاری باهات ندارن چیکارشون داری 

با حرف تو که ترک نمی کنن 😂😂😂

حالا پولدار شدن یا نه ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2714

عزیزم هیچ راهی نداری جز نصیحت کردنش، بهش بگو انقدر گناه کاری که میکنی سنگینه، که اخرش سر یکی از اعضای خونوادتو دور از جون از دست میدی، بهش بگو گناهش نا بخشودنیه، خدا تو قرآن قسم خورده که خیلی باید توقف کنن تو جهنم...

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

اولا اصلا باهاشون بدرفتارنکن که بد بشن باهات دوما یه با  کاملا خونه ات رو چک کن چیزی پیدا کردی بنداز توی اب جاری ...به خداتوکل کن ازخودش بخواه کمکت کنه این چیزا توی زندگیت اثر نذارن

مادرشوهر منم لنگه مادرشو هر توئه

دیروز پسرم زیاد گریه میکرد گفت ببریم براش دعا بنویسن گریه نکنخ😂😂😂دیونم کرده

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
2706