2733
2734
عنوان

کسی از چله زیارت عاشورا آیت الله حق شناس حاجت گرفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5353 بازدید | 89 پست
زیارت عاشورا رو چهل روز بخونیم؟ دیگه اون ایت الله چیه؟

نه اداب خاصی داره فقط زیارت عاشورا نیست.ده بند داره که باید همه رو پشت سر هم انجام بدی و وسطش حرف نزنی‌..

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست من برا بچه دار شدن گرفت خدا رو شکر حاجت گرفت...منم برداشتم تا چتد روز دیگه تموم میشه امیدوارم ح ...

عزیزم باید چهل روز زیارت عاشورا بخونی یا شرایط دیگه هم داره لطفاً بهم بگید خدا خیرتون بده منم برای بچه بخونم

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
ما همون موقع ذکر رو میگفتیم تازه وسطش اصلا حرف نمیزدیم  همسرم بعد از گذشت چند سال هر شب بعد از ...

چقدرقشنگگگ و عاشقانه🌹

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
2731
عزیزم باید چهل روز زیارت عاشورا بخونی یا شرایط دیگه هم داره لطفاً بهم بگید خدا خیرتون بده منم برای ب ...

عزیزم بالاتر شرایط رو گفتن خدمتتون

و چیزی ک خودم تجربه کردم و یاد گرفتم؛اینکه وختی یه خواسته ای از خدا دارین جوری فک کنین ک انگار ب اون خواسته رسیدین و بابتش سپاسگزار باشین؛و به یه خواسته گیر ندین؛بابتش استرس نگرانی نداشته باشین؛وقتی بابت یه خواسته نگرانین درواقع ب خدا اعتماد ندارین

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
و چیزی ک خودم تجربه کردم و یاد گرفتم؛اینکه وختی یه خواسته ای از خدا دارین جوری فک کنین ک انگار ب اون ...

چقد توصیه ات بجا و دلگرم کننده بود ممنونم ازت🌸میدونی انگارهمون قانون جذب

عزیزم باید چهل روز زیارت عاشورا بخونی یا شرایط دیگه هم داره لطفاً بهم بگید خدا خیرتون بده منم برای ب ...

عزیزم ده تا بند داره که باید پشت سر هم انجام بدی مثلا بند اول اینه که صد تا الله اکبر بگی..بعد یک بار سلام و لعن دوباره زیارت عاشورا از اول تا سر لعن و سلام..بعد دو رکعت نماز و... الان دقیق بند هاش یادم نیست باید سرچ کنی.تو این چهل روز هم باید مراقبه کنی یعنی مواطب باشی کارهای بد انجام ندی.روزهایی هم که پریودی باید نایب بگیری یعنی یه نفر به جات بخونه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

دوره 28روزه شکرگزاری هم واقعا عالیه؛مال کتاب معجزه شکرگزاری؛من خودم امتحانش کردم همراه با نماز شب دارم انجامش میدم؛باور کنید خیییلی وقت بود اصلن پس انداز نداشتیم؛ولی شکر خدا تو چن روز کلی پس انداز کردیم ک خیلی برام عجیبه

نه اداب خاصی داره فقط زیارت عاشورا نیست.ده بند داره که باید همه رو پشت سر هم انجام بدی و وسطش حرف نز ...

یااابوالفضل الان رفتم دیدم خیلی سخته منصرف شدم واقعا سخته ناییب هم ندارم کسی رو

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
چقد توصیه ات بجا و دلگرم کننده بود ممنونم ازت🌸میدونی انگارهمون قانون جذب

فداتم گلم؛بعله قانون جذب؛واقعا اگه رعایتش کنی خیلی جواب میده

دوره 28روزه شکرگزاری هم واقعا عالیه؛مال کتاب معجزه شکرگزاری؛من خودم امتحانش کردم همراه با نماز شب دا ...

من اینو سه شب انجام دادم وبه یک خواستم به طرز معجزه آسایی رسیدم

من تو کارو شغل آرزوکرده بوده که خدایا ممنونم ازت که همسرم در یکی از بهترین قنادی های شهر کیک ساز است. دقیقا همسرم بعد دوهفته مشغول بکار شد در همون سِمَت

و در همون قنادی 

برای من شگفت انگیز بود