2733
2739
عنوان

کسی از چله زیارت عاشورا آیت الله حق شناس حاجت گرفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5350 بازدید | 89 پست

من چن وخت پیش داشتم یادداشت‌های گوشیمو میخوندم یه یادداشت داشتم خیلی برام جالب بود؛تقریبا یه سال پیش نوشته بودم ک من فلان چیزارو میخام؛بعد نگا کردم الن همشو داشتم؛اصن اون نوشته تو ذهنم نبود

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
حاجت گرفتید؟ 

حاجت اصلیم رو هنوز کامل نگرفتم ولی دارم نشونه هاشو میبینم؛از وختی میخونم همش پول و برکت اومده تو زندگیمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حاجت اصلیم رو هنوز کامل نگرفتم ولی دارم نشونه هاشو میبینم؛از وختی میخونم همش پول و برکت اومده تو زند ...

چقد عالی 

منم تاثیر نمازشبو تو زندگیم چندبار دیدم خدا به هممون لیاقت برآوردن حاجتامونو بده 😍

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
من چن وخت پیش داشتم یادداشت‌های گوشیمو میخوندم یه یادداشت داشتم خیلی برام جالب بود؛تقریبا یه سال پیش ...

😊😊😃😃🌸

2731
چقد عالی  منم تاثیر نمازشبو تو زندگیم چندبار دیدم خدا به هممون لیاقت برآوردن حاجتامونو بده 😍

الهی آمین🙇🙇🙇

یکی از دوستام واسه خونه خریدن برداشت البته دوبار برداشت،که دومین بار که داشت میخوند حاجت گرفت

یکی هم خودم واسه بچه دار شدن برداشتم که نشد

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
یکی از دوستام واسه خونه خریدن برداشت البته دوبار برداشت،که دومین بار که داشت میخوند حاجت گرفت یک ...

چقد عالی هرچقدر پستاتون رو میخونم مصمم تر میشم که چله رو بردارم🌼

2740
میترسم شروع کنم بخونم چهل روز تموم بشه حاجتمو نگیرم اون موقع کلا دیگه از رحمت خدا نا امید میشم دیگه ...

میفهممت😔

یک وقتایی ادم خیلی اصرار میکنه ولی حاجتش برآورده نمیشه 

اینجاست که باید بگی قسمتم نبوده یا وقتش نرسیده 

خدا بهتر صلاحمونو میدونه 

2706