2733
2734
لیمونادمنطورتهه

اره اره چیشد از سرکار اومدم که بخونم دیدم تعطیل شده تا اونجا خوندم که باباش سر یخچال پر کردن با پدر شوهرش دعوا مرد و داشتن کات میکردن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسه دیگه تمومش کنید😂😂😂😂😂

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2731
چرا ؟

من یه عالمه مراجع دارم میتونم هر شب بیام داستان زندگبشونو بگم،،بعد بزارم برم،،قلب شماها احساس شما چی میشه،،،مثلا یه مراجع دارم که پدرو پسر باهم به دخترشون تجاوز کرده،،بیام بگم شماها داغون نمیشید؟؟

چیزای خوب بگن،،دلهارو شاد کنن،،با داستان هاشون شماهارو غمگین میکنن و اسیر

2740
من یه عالمه مراجع دارم میتونم هر شب بیام داستان زندگبشونو بگم،،بعد بزارم برم،،قلب شماها احساس شما چی ...

من تو این شبا خیلی دلگیرم خیلی تنهام ،دیگه هیچ امیدی ندارم ،تمام سرکرمیم شده تاپیکای بچهه ها ولی حق با شماست خیلی تو روحیه به شخصه من تاثیر میزاره

من تو این شبا خیلی دلگیرم خیلی تنهام ،دیگه هیچ امیدی ندارم ،تمام سرکرمیم شده تاپیکای بچهه ها ولی حق ...

حق داری،،اما با ارزشی،،وارد هر تاپیکی نشو،،تنهاییی خیلی بهتره تا اینکه قلبت سرکاری بشه