2733
2734
عنوان

سالاد چجوری درست کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 36 پست
سالاد کلم سفید درست کن یا اندونزی  من کلمو درست کردم بقی عاشقش شدن دو کاسه بزرگ هیچیش نم ...

بگو دستورشو

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
واسه فردا برنج قیمه مرغ فسنجون دارم 🥵 در کناره خورده ریزه ماست سالاد ترشی و....... اینجوریه که اگه ...

اره خیلیم عالیه سالادتو تزیین عادی کن اصلا نگران نباش 

یه ماست اسفناج هم بذار روش گردو و اینا بذار کمی خوشکلش کن پشماشون میریزه😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره خیلیم عالیه سالادتو تزیین عادی کن اصلا نگران نباش  یه ماست اسفناج هم بذار روش گردو و اینا ...

میخام خودشون بریزن پشماشون بمونه😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
بگو دستورشو

بنظرم جدید از مزش نگم برات و خیلیم راحت و اسون

کلم سفید رو حالت خلالی ریز ریز خورد میکنی برا موادشم گردو و کشمش و ماست حتما ماست سون یا چکیده باش و مایونز و شوید فراوان همه اینا رو باهم قاطی میکنی سعی کن از همه دستت به کم نره که عالی میشه انقد که خوشمزس باورت نمیشه من سر سفره بجا اینکه غذا رو تعریف کنن فقط سالاد و تعریف میکردن و دستور میخواستن

برا سالاد اندونزی هم بقی دستور دادن

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️
سالاد کلم سفید درست کن یا اندونزی  من کلمو درست کردم بقی عاشقش شدن دو کاسه بزرگ هیچیش نم ...

میش دستورشو بگی عزیزم 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
بالا دادم گلم 

اره دیدم مرسی

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
اینجا بزار🤣🤣

برو تاپیک با شوهرم چیکار کنم پست اخر گذاشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706