2733
2734
عنوان

سالاد چجوری درست کنم

838 بازدید | 36 پست

میخام شیک باشه فردا مهمونی  بزرگ دارم اقوام شوهرم هستن میخام سالاد درست کنم ولی قشنگ باشه به چشم نه تکراری  بعد پیش غذا چی بهم پیشنهاد میدین به جز سالاد 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سالاد طرح دار درست کن مثلا تو یه ظرف هویج رو رنده کن برای کف کار. بعد خیار رو دایره دایره برش بزن و با گوجه و کلم یه طرخی توش در بیار

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚

سالاد کلم سفید درست کن یا اندونزی 

من کلمو درست کردم بقی عاشقش شدن دو کاسه بزرگ هیچیش نموند اگه دوس داشتی دستور بدم بهت

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️

من سالاد اندونزی خیلی دوسدارم 

کلم قرمز وسفید گردو و خیارشور ذرت گوجه ک فقط گوشتش رو ریز کنی ژامبون نعنا خشک شوید خشک و پودر آویشن سس بعضی ها توش کشمش هم میریزن

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه

ی سینی فینگر فود 

لازانیا رولی 

سالاد ماکارونی 

دلمه برگه مو 

سوپ سفید

بادمجون قایقی یا شکم پر 

جامبو شلز

و...

برا سالاد هم اندونزی یا سالاد ژامبون یا سزار خوش خوراک ترین هستن در کنار غذا 

سالاد المانی هم خوشمزه اس ولی با غذا سرو نمیشه اصولا خودش ی پیش غذاست

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 

تو برو اینستا این بلاگرای لاکچری نشین رو نگاه کن مهمونیاشون چجوره 

هیچ چیزی رو زیاد تزیین نمیکنن  خیلی هم ریختوپاش نمیکنن 

بعد اون زنه که خونش مثل حرم اماماست چقدر چیزنیز درست میکنه 

من خز بازی میدونم 

حالا یه ماست خیار خوشکل یا ماست اسفناج یا بورانی در کنارش درست کنی خوب میشه 

خودتو‌ برااین چرتوپرتا اذیت نکن یه جوجه بذار یه خورشتی چیزی هم کنارش بپز سالادتو مثل همیشه درست کن ن ...

واسه فردا برنج قیمه مرغ فسنجون دارم 🥵 در کناره خورده ریزه ماست سالاد ترشی و.......

اینجوریه که اگه یکی مرغ دوست نداشت مثلا فسنجون بخوره اخه زیادن

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
چطوری؟؟؟

تو نت سرچ کن میاره 

خوشمزه ترینش هم که من درست میکنم کلم بزرگ رو قشنگ رنده بزن چندتا هویج رنده بزن گردو کشمش شوید با یه ظرف سس مایونز مخلوط کن بذار یخچال سرد بشه بعد بریز تو ظرفا تزئین کن

نمک و اینا هم نزن 

2706