2737
2739
عنوان

گردنبند دخترم گم شده😭😭😭چطوري به شوهرم بگم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1317 بازدید | 54 پست
شما چیزی شده گم کنید  چی شده بعدش،؟ تعریف کنید روحیه بگیرم

من یه کادوی پوشیدنی شوهرم در اوج بی پولی خریده بود گم کردم واقعا حالم گرفته شد یه مدت طولانی ب شوهرم نگفتم آخرش خودش فهمید هی پی گیر بود میگفت بپوش اخرش گفتم هر چی میگردم پیدا نمیشه خلاصه هی کش دادم و اخرش گفتم نیست شوهرم گفت اونو خیلی دوست داشتم تمام پولمو دادم خریدم خلاصه عذاب وجدان گرفتم ب شدت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو خونه ما معمولا همسرم وسایلش رو گم میکنه.

گوشیش رو دستشویی عمومی جا گذاشت.بعد که یادش اومد رفت اما نبود.

عینکش هم نمیدونه کجا گم کرده.

اشکالی نداره امیدوارم پیداش کنی.بنظرم وقتی که انتظارش رو نداری یه جایی تو خونه پیداش میکنی.یبار برام پیش اومده.

اما اگه پیدا نشد،میشه یه تجربه واسه بعدا.

زندگی همش تجربس.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

بچه هاااااااا پیدا شد☺☺☺☺☺☺☺

رفتم تو کیفم و کلا باز کردم زیرش و دیدم يه چيزي برق ميزنه 

ینی باورتون نميشه کجا بود 

زیر کیف بغل استریش 

چقد استرس کشیدم 

خدایا شکرت 

نفس راحت کشیدم

هیچ
2728
خدا از دهنت بشنوه  الان باز میرم میگردم  امشب خوابم نمیبره

تو کیسه جاروبرقی رو نگاه کن

من یبار گردنبندمو گم کرده بودم دوماه بعد تو یقه بلوز بافتنیم پیداش کردم😆 گیر کرده بود اون تو

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
بچه هاااااااا پیدا شد☺☺☺☺☺☺☺ رفتم تو کیفم و کلا باز کردم زیرش و دیدم يه چيزي برق ميزنه  ینی ب ...

😍😂زودتر تاپیک میزدی خواهر😂

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

من خونه خودموم یه شهر دیگس.اتوبوس سوار بودم داشتم میرفتم خونمون.پریود بودم داشتم از درد می مردم.دوتا قرص خوردم و به یه خواب عمیق فرو رفتم.کنارمم یه دختره نشسته بود اصلا باهم حرف نمیزدیم نصف شب اتوبوس نگه داشت بیدار شدم تا خواستم دور و ورمو نگاه کنم دختره زود سرحرفو بی ربط باز کرد و شروع کرد به حرف زدن باهام.منم که قرص خورده بودم منگ بودم حوصلشو نداشتم سرمو گذاشتم خوابیدم فرداش تو خونه تازه دیدم ای دل غافل حلقم دستم نیست.زنگ زدم به شوهرم گفتم خونه رو بگرد ببین حلقه اونجا نیست که همه جارو گشت و گفت نه.یکم که فکر کردم دیدم بله کار خود خانوم دزد بود.خدا ازش نگذره.خیلی غصه خوردم😭😭😭😭😢😢

2738
تو خونه ما معمولا همسرم وسایلش رو گم میکنه. گوشیش رو دستشویی عمومی جا گذاشت.بعد که یادش اومد رفت ام ...

پيدا شد عزیزم 

من يه سری گوشی م تو عروسی گم کردم 😰😰😰

ینی رفتم لباس عوض کردم دیدم ای وای گوشی م نيس 

برگشتم دیدم نيس اتاق پرو 

ديگه يه ساعت کل تالار و گشتم 

آخرم ديگه تا امید شدم زنگ زدم به شوهرم که گم شده گوشی م 

ینی دزدیدن از اتاق 

بعدش يه خانومي اومد گفت این گوشی شما نیست تو میز اون طرف سالن بود 

من اصلا اون طرف نرفته بودم 

حس خیلی بدی ه يه چيزي گم کنی من زیاد این جوزی میشم😱

هیچ
من خونه خودموم یه شهر دیگس.اتوبوس سوار بودم داشتم میرفتم خونمون.پریود بودم داشتم از درد می مردم.دوتا ...

خاک تو سرش 😳

فداي سرت عزیزم 

بدزدن آدم دلش کمتر میسوزه ميگه طرف بی شرف بوده تقصیر تو نبود 

ولی اینکه گم کنی بده خیلی 

من واقعا خیلی حافظه م ضعیف ه 

راستی پیدا شد نوشتم 

هیچ

من دو جفت گوشواره ی سنگین داشتم درآوردم گذاشتم داخل کاسه ی روی اپن. چند تا مهمون داشتم بعد رفتن مهمونا هر چی خونه رو گشتم پیدا نکردم از ناراحتی گریه کردم شوهرم پرسید چی شده همونجور که داشتم گریه میکردم توضیح دادم دیگه خودش  حالمو دید دلش سوخت گفت دیگه کاریه که شده. 

شمام با ناراحتی بگو ببینه خودت خیلی ناراحتی آروم میشه 

2706