2733
2734
عنوان

گردنبند دخترم گم شده😭😭😭چطوري به شوهرم بگم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1311 بازدید | 54 پست
من یه کادوی پوشیدنی شوهرم در اوج بی پولی خریده بود گم کردم واقعا حالم گرفته شد یه مدت طولانی ب شوهرم ...

آره خیلی حس بديه لعنتی 

ولی آخرش بايد بگيم فداي سرم ديگه خب از قصد که نبوده 🙈

هیچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پيدا ش د عزیزم  من يه سری گوشی م تو عروسی گم کردم 😰😰😰 ینی رفتم لباس عوض کردم دیدم ای و ...

خدا رو شکر که پیدا شد.حس خیلی خوبیه.

چند وقت پیش حلقه ام گم شده بود.خیلی عصبی بودم.

دخترم گفت صبر کن پیداش میکنم برات.منم عصبی بودم و بایه حالت مسخره گفتم آره مامان تو برو پیدا کن😒

رفت از زیر فرش آورد بهم داد😄اونقدر بغلش کردم و بوسیدمش که نگو.میدونم کار خودش بوده که انداخته زیر فرش😅

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
تو کیسه جاروبرقی رو نگاه کن من یبار گردنبندمو گم کرده بودم دوماه بعد تو یقه بلوز بافتنیم پیداش کردم ...

پيدا شد عزیزم تو زیر زیر کیفم استری کیفم زیرش بود 

من اينجوري زیاد گم کردم پیدا کردم 😥

يه سری کلاس آزمایشگاه داشتم بعد وسایل و گوشه کلاس میذاشتیم 

کلاس بعد دو ساعت تموم شد ديدم دستبندم آويزون کیفم بیرون کیف ینی 

هیچ کس برش نداشته بود خداروشکز

بندش باز شده بوده مث اینکه

هیچ
2728
خدا رو شکر که پیدا شد.حس خیلی خوبیه. چند وقت پیش حلقه ام گم شده بود.خیلی عصبی بودم. دخترم گفت صبر ...

ای جان😂😂😂

طفلکی ها خودشون بلا سرمون ميارن خودشونم جمع میکنن 

اینم تقصیر دخترم شد هي درمياره باز میکنه 

دفعه ی آخرش شد انداختم گردنش 

هیچ
دو سال انگشتر نشونم و گم کردم .بعد ۲سال تو شیشه رب انار پیداش کردم  اینو گفتم روحیه بگیری شاید ...

وای دو سال 😂😂😂

چه باحال 

پيدا شد عزیزم نوشتم تو يه کامنت 

هیچ
ای جان😂😂😂 طفلکی ها خودشون بلا سرمون ميارن خودشونم جمع میکنن  اینم تقصیر دخترم شد هي درميار ...

من النگو هم براشون میذارم،در میارن پرت میکنن و میدون دنبالش.منم برداشتمشون و دیگه دستشون نمیکنم.

والا امنیتشون هم بهتره.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
😍😂زودتر تاپیک میزدی خواهر😂

آره والا 

اصلا همه ش ميگفتم پول بچه م بود پس انداز کرده بودم گناه دارم پیدا شه ديگه 

خدا رو شکر واقعا حالم خوب شد اصلا 😊

هیچ
2738
من النگو هم براشون میذارم،در میارن پرت میکنن و میدون دنبالش.منم برداشتمشون و دیگه دستشون نمیکنم. وا ...

دختر من يه النگو که اصلا در نمياد که بشه در بياره 

يه گوشواره خیلی کوچیک محض باز موندن سوراخ گوشش 

در کل طلایی نیستیم مادر دختر همينه گم ميشه ديگه 

وگرنه که حواسم بود 😊

هیچ