2733
2734
عنوان

خانما بیان از خرافات عجیب غریب که شنیدین و دیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 6084 بازدید | 304 پست
نشنيده بودم  زن داداش من تازه كه اومده بود خانواده ما هر وقت كسي زياد ميخنديد ميگفت واي نخند ب ...

اره منم شنیدم بلند نخندید گریه بیدار میشه

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وایییییی اونوقت اون پنجاه درصدی ک قهر میمونن دیگه خبری نمیگیرن ...

والا نمیدونم تا اون شهر از شهر ما با اتوبوس 17 ساعت راهه دیگه بیشتر خبر ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما اگر عروس غریبه باشه ی چیزی از خونشون کش میرن مثلا دوست شوهرم خانمش غریبه است پسر دایی داماد دوتا ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خیارشوووووور

قانون زندگی من : یا هیچی ، یا همه چی  
2728
میدونی چی عجیبه اینکه دختراشون واقعا چیزی هم کم ندارن پول زیبایی ادب اخلاق ولی این رسمو دارند   ...

جالبع من اینو نمیدونستم اون که من گفتم بدون رضایت خانواده دختره

تو عروسیه خود من یکی از گلای دسته گلم رو کش رفته بودن گلم مصنوعی بود بعدها شنیدم واسه تبرک بردنش که بختشون باز بشه

کف پای نوزادو نبوس دزد میشه 😶😑 سرمو بکوبم تو دیوار!!!!  از نظر من خرافاتی ترین چیزی که شنیدم ...

من شنیدم میگن میفته جای دور! مامانم یبار گفت راسته من همش کف ماهاتونو بوسیدم الان هرکدومتون یه جای دور هستین😢

2740
مادرشوهرم میگفت کف پاشو ببوسی دیر راه میفته اینقدر کف پاشو بوس میکردم الان ۹ ماهشه از درو دیوار میر ...

ایجان خدا حفظش کنه😍

آخه فامیل ما هم اینطوری پسره زن گرفت ،گفتن دختررو میبری فرار میکنی بعد یه هفته میاری ،ما رضایت میدیم ...

ینی خانواده دختر گفتن دخترمون رو یه هفته ببر؟؟😧

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
میدونی چی عجیبه اینکه دختراشون واقعا چیزی هم کم ندارن پول زیبایی ادب اخلاق ولی این رسمو دارند   ...

شاید میخوان با این کار به اقوام نشون بدن ک دخترمون خاطرخواه جان به کف داشته ینی؟؟؟نمیدونم والا من هیچ توجیهی واسه این کارشون نمیپذیرم

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
2706