2737
2739
همسر ایشون وقیح شده از جمله ادماییه که هر کاری رو چون مرده مجاز میدونه و شک نکن دوباره با دوز بالاتر ...

یادم رفت بگم حمایت تمام قد  خانواده رو لازم داره این ادم به غلط کردن نمیوفته مهم نیست مهم گرفتنه امتیازه

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیانت فقط باید طلاق گرفت و رفت حالا کسی که نمیخواد جدا بشه به هردلیل چه آقا بگه غلط کردم چه نگه هیچ فرقی نداره ...فرمالیته میگم و خانم مجبوره ببخشه مثلا و باز روز از نو روزی از نو 

2731
کی گفته بخشیدن خیانت منوط بر اعتراف و به غلط کردن افتادنه؟؟؟؟؟ حرف از خودت در نیار لطفا خیانت تحت ...

بابا به پیر به پیغمبر منم همین میگم از بس که دوستم تحت فشاره هر کی از راه میرسه بهش میگه بگذر و ببخش و فرصت دوباره بده

برا من خیانت کرد اعترافم کرد معذرت خواهیم کرد  ولی باز دوباره  مردی ندیدم خیانت نکرده با ...

خیلی از آقایونم هستن که خیانت نمیکنن.

ببین باید ریشه یابی بشه

بیشتر آقایون تو انزوای عاطفی هستن بخاطر این خیانت میکنن.

حتی اگه همسرشون فرشته باشه باهاشون عالی برخورد کنه باز هم بخاطر اون مشکل عاطفیشون خیانت میکنن.

اینم تقصیر خانما نیست

خود مرد نمیره دنبال علت کارش

بعضی مردا دوستدارن محبوب باشن

دوستدارن محبت ببینن

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
بابا به پیر به پیغمبر منم همین میگم از بس که دوستم تحت فشاره هر کی از راه میرسه بهش میگه بگذر و ببخش ...

معنی حرفاشون اینه 

بگذر و ببخش یه مدت دیگه هم حرص بخور بدبختی بکش پیر شو پاش عمرت رو تباه کن خوب که نابود شدی اون موقه طلاق بگیر...

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
وای این که زندگی نمیشه 😓

دوست من ميگفت يه مرد دارن تو فاميل معروف به اينكار ولي زنش همه جا ميگه واي احمد آقا چشم پاك و ماهه و ... ميگفت مرد هم كاراش رو مخفي ميكنه كه زنش همينجور مثلا دوسش داشته باشه در صورتي كه زنش ميدونه و ميخواد به روش نياره 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2738
خیلی از آقایونم هستن که خیانت نمیکنن. ببین باید ریشه یابی بشه بیشتر آقایون تو انزوای عاطفی هستن بخ ...

شوهر من کارش معلوم نیست برا همین بیشتر شبا بیداره روزا خوابه 

میگه تو هم با من بیدار باش 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
شوهر من کارش معلوم نیست برا همین بیشتر شبا بیداره روزا خوابه  میگه تو هم با من بیدار باش

دوستداره پایه باشی باهاش

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
خب دوباره که خیانت کرد چه مدت بعد بود ؟ و از همون راه و روش قبلی فهمیدی خیانت کرد؟ یا شوهرت روش خیان ...

اولی دوست دختر سابقش زنگ زده بشوهرم که بیا صیغم کن 

شوهر منم برا تنوع میخواست بره ببینتش که من فهمیدم رفتم خونه مامانم بدختره زنگ زدم فحش خواهر مادرشو دادم و ترسوندمش 

دفعه بعدم دختره میخارید باز سراغ شوهرمو گرفته بود ینی زنگ میزد بهش 

دختر ک نه زن بود 

من اینجا شوهرم مقصر نمیدونم 

همچین زنای خرابی باعث خراب شدن زندگیا میشن 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤