2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر هدف ادامه زندگي باشه كه اصلا بهتره به روي هم نيارند حداقل حرمت بمونه . غلط كردم حرفه و به حرف اع ...

مطمئن باش کسی که حتی پشیمون هم نیست تکرار میکنه

دوست من همین اتفاق براش افتاده داره جدا میشه.۵ سال فقط خودشو گول زد ولی هیچ وقت زندگیش درست نشد

2728

همسر ایشون وقیح شده از جمله ادماییه که هر کاری رو چون مرده مجاز میدونه و شک نکن دوباره با دوز بالاتری خیانت رو تکرار میکنه دوست شما باید محکم وایسه و حق طلاق و حضانت بگیره بدون اینا طلاق بهتره 

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی

برا من خیانت کرد اعترافم کرد معذرت خواهیم کرد 

ولی باز دوباره 

مردی ندیدم خیانت نکرده باشه

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2738
نظر شما دوستای حاضر در سایت چیه  یا طلاق یا بخشش ولی بخشش خشک و خالی که مرد ککشم نمیگذه و حتی ...

خب پشیمون نیست از کارش که عذرخواهی نکرده

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

کی گفته بخشیدن خیانت منوط بر اعتراف و به غلط کردن افتادنه؟؟؟؟؟

حرف از خودت در نیار لطفا

خیانت تحت هییییچ شرایطی تاکید نیکنم تحت هییییییییییچ شرایطی قابل بخشش نیست هیچ شرط و شروط و اما و اگری هم نداره

هر کی هم بخشیده تا الان سر خودشو کلاه گذاشته و برعکس چیزی که بقیه میگن زن بساز میبخشه من میگم زن حقیر و بی ارزش میبخشه

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
مطمئن باش کسی که حتی پشیمون هم نیست تکرار میکنه دوست من همین اتفاق براش افتاده داره جدا میشه.۵ سال ...

تكرار ك ميكنه عزيزم ولي خانم اين ماجرا قصد طلاق نداره .

كسي كه ميخواد بمونه پس ٢٠ بارم ديد بايد به روي خودش نياره ، بگه كه ميدونم و ميمونم كه خيلي زشته

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
باز اومدی که،بگم زنه بیاد جر واجر کنه همه رو😂😂😂

😂😂😂😂😂وای انقدر خندیدم که نگووو ...جالبه خمام میگن شهر خوبان 😂😂😂😂جان خودم این تعطیلات هرجور شده میرم خمام با یه گروه 100 نفره میگم ماشیناشونو تو خیابون پارک کن تا حرصش بیشتر درآد 

برا من خیانت کرد اعترافم کرد معذرت خواهیم کرد  ولی باز دوباره  مردی ندیدم خیانت نکرده با ...

خب دوباره که خیانت کرد چه مدت بعد بود ؟ و از همون راه و روش قبلی فهمیدی خیانت کرد؟ یا شوهرت روش خیانت دوبارش چیز دیگه بود؟