2737
2734
عنوان

خالی بند ترین کاربر نی نی سایت کیست😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 5430 بازدید | 268 پست
عزیزم اگه این تاپیک روح و روانت رو آزرده میکنه بهت پیشنهاد میدم بری بیرون ازش بزار ما جهنمیا باهم س ...

عزیزم داشتم جواب میدادم . اصلا بقیه تاپیکو نخوندم . اره اگه صلاح بدونم میرم بیرون ممنون بابت یاداوری . عزیزم شما خودت وسط بهشتی 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
از کجا فهمیدین با خودکاره؟

عکس بی بی چکی که اول گذاشته بود نتی بود

عکس دوم کاملا مشخص بود با خودکاره😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دنیا بیا خودتو‌نشون بده😂😂😂یادته رفته بود موکتم خریده بود واسه زیر بی بی چکش ولی موکته بازم فرق می ...

بعد گفت گڋاشتم رو کابینت🐀😂😂😂

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2731
بعد گفت گڋاشتم رو کابینت🐀😂😂😂

😂😂😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2738

تا همینجا کرک و پرم ریخت😂😂😂😂😂😂فازتون چیه لامصب ها

اخه ادم انقدر خلاق😓

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
منم خوشم میاد.‌ینی بدم نمیاد. دروغی هم ازش ندیدم. اون تامیک جهیزیشم که جهیزیش خیلی خوشگل بود همه میگ ...

خیلی دروغگو نیس . ولی یه بار ، کاربری به اسم مامانش ساخت بعد تو یکی از تاپیکاش خودشو بجای مامانش جا میزد . خیلی ضایع بود 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
چرا؟؟

تاپیک یخچالشو بخون میفهمی  

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
شما با اون شخص تو ی خونه زندگی میکنی ک انقد مطمینی . ؟ 

لطف کن بذار خدا راجب گناه ما تصمیم بگیره به قول بچه ها اگه ناراحتی برو بیرون از تاپیک من ذره ای ترس ندارم که یه آدم دروغگو رو به همه بشناسونم و امثال شما هستن باعث میشن روز به روز وقیح تر بشن و عکس دختر پسر مردمو بذارن اینجا چرند بگن 

خدایا لطفا لپامو تپلی کن 🙏🙏🙏میرم و برمیگردم 
کدومو میگی ؟ نصف حرف دیوارو برش زده بود  خوب فتوشاپ نکرده بود بنده خدا نمیدونست ما یه پا کاراگ ...

نمیدونم شاید فرق کنن مورد زیاده

اونکه نهار خوریش خشگل بود سبز بود رو میگم

من خوشم اومد همه گفتن از دیوار برداشتی

گفت بخدا اگهی داده بودم

بعد رفت از نهارخوریش عکس گرفت گذاشت

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706