2737
2734
عنوان

خالی بند ترین کاربر نی نی سایت کیست😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 5430 بازدید | 268 پست
شدم که شدم.  من اگر دروغی میگفتم دیگه میرفتم با یک سیم کارت دیگه ثبت نام میکردم. چه دلیلی داره ...

کلا از یه چیزیت خیلی خوشم میاد اونم خونسرد بودنته آفرین همیشه همینجوری بمون .الان میخوام برم بخوابم بعدا بیا بقیه شو بگو 

خدایا لطفا لپامو تپلی کن 🙏🙏🙏میرم و برمیگردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه این الکی میگفت دخترم ازدواج نکرده بود میگفت واسه اینکهچند ساله  باردار نمیشم یکی از کاربرا م ...

ان شالله همیشه سالم باشی این چه حرفیه..اونایی که مسخرم کردن منظورم بود💜

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  
2728
مهریه و اجرت ایناش هم ۱۶۰ تومن شده گرفته

آهان پس همونه دیگه!ولی فک کنم دلشم شکسته واسه همینه دیگه نمیخواد برگرده ولی یه سوال دیگه عزیزم خوش اندم خوشگلم هست؟

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
آهان پس همونه دیگه!ولی فک کنم دلشم شکسته واسه همینه دیگه نمیخواد برگرده ولی یه سوال دیگه عزیزم خوش ا ...

قبل ازدواج ظریف و لاغر بود. بعد از بچه اولش چاق شد. الان هم کمی چاقه نه خیلی. خوش هیکل نیست شکم و پهلو زیاد داره. اما قیافه سفید و خوبی داره.

قبل ازدواج ظریف و لاغر بود. بعد از بچه اولش چاق شد. الان هم کمی چاقه نه خیلی. خوش هیکل نیست شکم و په ...

انشالله هرچی خیریه پیش بیاد فقط اگر پسرعموت میخواد برگرده خانمش باید خیلی منتش رو بکشه و بیفته به پاش شاید دل شکستش التیام پیدا کنه.درضمن بابت هر پست توهین آمیزی که بهت شده میتونی گزارش بزنی

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
2738
فک نکنم خالی بندی باشه همش ولی قسمت زیادیش خالی بندیه 🐀😂

کاربرِ  مل....     رو میگی؟

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
چرا @53    همه پست های این تاپیکو لایک کردی 😳😳😳

والا من اعلانا رو دیدم یهو گرخیدم فک کردم دانشمندان فهیم اون تاپیک پربازدیده حمله کردن بهم 😂

خدایا لطفا لپامو تپلی کن 🙏🙏🙏میرم و برمیگردم