2733
2734
عنوان

کمککککک😑تزریق چربی ب صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 107 پست
اینستا یا سایت هم دارن؟

دكتر حسن دين پرست

مطبش تو ستارخانه 

يكى از اشناهامون باهاش چندتا عمل كرده بود راضى بود منم براى همين رفتم اين دكتر

ميتونى يه جلسه پيشش مشاوره برى توضيح ميده و قيمت ميگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه که  منم میخوام ولی شهرستانم شاغلم هستم شاید یه روز بتونم مرخصی بگیرم تو یه روز میشه کل کار ...

اره بابا يكي دوساعته تموم ميشه ولي بعدش ورم ميشه مث ك دو سه روز بعدش ممكنه كبودي بشه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2731
عزیزم شما پیش کدوم دکتر ساکشن کردین؟درد هم داشتین؟

موقع عمل يه درد خيلى كم ولى تا سه روز بايد كاملا استراحت كرد 

در كل دردش مثل كبوديه ولى سه روز اول دردش خيلى بيشتره 

2740
اره بابا يكي دوساعته تموم ميشه ولي بعدش ورم ميشه مث ك دو سه روز بعدش ممكنه كبودي بشه

آخه میگن دو هفته کبود میشه ک😕😕😕

آدم میترسه برع

من ۲ هفته با کبودی چیکار کنم اخه

برای حاجت دلم صلواتی از ته دلت بفرست گرفتارم :)
اما باید شکم داشته باشی چربی بردارن ها نداشته باشی میگن نمیشه

عزیزم کبودی صورت مادرتون چقدر طول کشید بره؟

برای حاجت دلم صلواتی از ته دلت بفرست گرفتارم :)
آخه میگن دو هفته کبود میشه ک😕😕😕 آدم میترسه برع من ۲ هفته با کبودی چیکار کنم اخه

لامصب معلوم نميشه از كي كبود ميشه دقيقا!

من ي بار مطب دكتر پوست بودم يكي براش تزريق انجام داده بود تا ه تازه   خيلي عادي بود ولي خب يكمي زيادي گونه هاش پر بود 

ميگفتن چند روز بعد كبودي ميشه

زنه متحول شده بود ب دكتر گفتم اينو قبلش نشونم بده عكسشو داشت

نشونم داد باورم نميشد ك اين باشه خيلي براش لازم بود

از ي قيافه ك شبيه بدبختا بود و ي حالت بدي بود تبديل شده بود ب ي چهره عادي با گونه هاي درشت ك فكر كنم گونه هاش عادي تر بشه شايدم خودش ميخاسته انقد پر بشه من فكر ژل زده ولي چربي بود

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
عزیزم کبودی صورت مادرتون چقدر طول کشید بره؟

دوهفته شدش

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706