2733
2734
عنوان

کسی هست از دست..

154 بازدید | 16 پست

بچش خسته شده باشه؟ من دیگه اصلا حوصله بچمو ندارم

همچیش خودم باید انجام بدم با اینکه۲ ماهدیگه ۳ سالش میشه 

غذا که باید تیکه تیکه کنم خودمو یه قاشق بخوره

هر چیمیخواد خودش نمیره بردارهبه من میگه بده

همیشه خدا هن دهنش بازه داره ونگ میزنه

همه چی با گریه 

بعصی وقتا یه چیزی میخوادنمیگه چی میخوام میگه اونو بده میگم چی شروع میکنه به گریه انقد میگم بگو چی میخوای اصلا نمیگه

هیچ کسم حوصلشو نداره از بس نق میزنه 

شوهرمم فقط چپ میره راست میاد میگه این بچه چرا اینجوریه

به کارای خونه هم نمیرسم خودم که اصلا داغونم😢😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چند سالته اسی ؟

زود کم اوردی

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731

وقتی زیادی نق میزنه بهش بی محلی کن.هیچ وقتم خودت بهش غذا نده اگه گرسنه باشه خودش می خوره خیالت راحت

به خدا بر همه کس معلوم است رهبر شیعه ❤علی(ع)❤مظلوم وبر حق است.                
2738
۳ سال

خودتو گفتم گلم😊

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
وقتی زیادی نق میزنه بهش بی محلی کن.هیچ وقتم خودت بهش غذا نده اگه گرسنه باشه خودش می خوره خیالت راحت

امتحان کردم ندم ۲۴ ساعتم نمیخوره فتو سنتز میکنه 

بعدش خدای نکرده مریض بشه بازم گرفتاریش مال منه

الان از ساعت یک و نیم رو پامه هنوزنخوابیده😭

خب حتما خوابش نمیاد 

اگه غذا شو خورده و سیره

باهاش بازی کن تا خسته بشه 

اینجوری هم پات درد می گیره 

هم اعصابت دااااغون

چه دکتری  اطفال که همش میبرم  نه نخوردم

بعضی از بچه ها همینجورن. نق نقو. بزرگتر بشه بهتر میشه. سعی کن کمتر بهش توجه کنی و بیشتر براش شرایط تفریح و سرگرمی محیا کنی. از ی مشاور کودکم کمک بگیری بد نیست.

خدا جونم میشه منو لایق بدونی و ی نی نی خوشگل و سالم بهم بدی. قول میدم مامان خوبی باشم.  مرسی خدا جونم عاشقتم.
2706