2733
2734
عنوان

هر كي بچه داره خوشبخت ترين ادم روي زمينه

| مشاهده متن کامل بحث + 1570 بازدید | 115 پست
اون مردی که میزنتت شاید مشکل از خودشه بره یه ازمایش بده تنبلی تخمدان مگه چی هست که اینجوری میگی منم ...

چجوري باردار شدي؟

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔
چند وقت طول كشيد بارداريت تو روخدا واسم دعا كنيد

ایشالا میش نزدیک ۹ماه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم قطره ی ویتاگنوس و هم امتحان کن منم تنبلی داشتم با دارو اینا حامله نشدم دوماه قطره رو‌خوردم اول ...

واقعا جواب ميده؟الان  دو سه ماه دارم لتروزول و متفورمين ميخورم

نه ماه که چیزی نیست برو دکتر و اینا انقدر ناامید نباش به خودت تلاش بده عین زنهایی که ده ساله بچه دار ...

هر  دفعه دكتر ميرم بخدا جواب درست حسابي نميدن

تا حالا چندتا دكتر عوض كردم

2728
الهی ک خیر نبینه مادرشوهرت ب حق علی الهی ک دست شوهرت بشکنا کاش من خاهرت بود حساب اون کثافتو میذاشتم ...

ديگه إز مادرشوهري كه به پسرش بگه زنتو بزن بخنديم چه انتظاري ميشه داشت؟؟؟

من زير دست اينا دارم پير ميشم بخدا

٢٣سالمه اما يه تيكه از سرم پر از مو سفيد شده

من تو اين دنيا زندگي نميكنم فقط روزهامو ميگذرونم،

خدا كنه بميرم ،اين دنيا كه واسه من هيچ نخواست،نه خانواده خوبي داشتم نه شوهر خوبي

از بچگي تو سختي بودم

2738

عزيز دلم انشالله خدا بهت ي فندق ناز بده

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
پس چرا به نظر من هر کی بچه داره بدبخت ترین آدم دنیاس😟😓

شايد شما بدبخت باشي جمع نبند🙏🙄

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
عزیزم میدونم سخته منم دو سال بچه دار نمیشدم واقعا سخته ولی تلاشتو بکن ایشالا خدا هم میخاد و مامان می ...

عزیزم خدارو شکر کن خواهر زاده من 12ساله بچه دار نمیشه😔

عرض خاصی ندارم....  آها ملت عشق الیف شافاک رو بخونین عالیه  

من مجردم عاشق بچه م ولی حتا یه خواستگارم ندارم چ برسه حاملگی و بچه....منم مادر و نوزاد میبینم حسرت میخورم دوست دارم گریه کنم مامانم بهم میگه روانی ولی چ کنم خب منم بچه میخوام پس کیییییی خدا خسته شدم

سلام خانم عزیز چندتاسوال داشتم اول اینکه چندسالتونه؟ دوم اینکه چرابااین مرد ازدواج کردید؟ سوم ای ...

من ٢٣سالمه و از ١٩سالگي بخاطر اجبار مادرم ازدواج كردم، جواب من منفي بود.بخدا به مادرم گفتم برو بگو نه

اما رفته بود بهشون جواب بله داده بود و من ديدم بعد از ماه رمضون برام عيدانه اوردن و همينجوري جدي تَر شد

منم گفتم بذار ازدواج كنم شايد از دست خواهر و مامانم راحت بشم اما ديدم از چاله افتادم تو چاه

2706