2733
2739
عنوان

مادرشوهرم زنگ زد افطار دعوتمون کرد بعد یماه...

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 47 پست
من رو اصلا دعوتم نمیکنه 

منم همینطور.میگم که الان از تعجب شاخ دراوردم.معمولا بخواد بگه به پسرش میگه اونم میگه بذار از زنم بپرسم آخرشم من میگم نمیرم و کنسل میشه.اینبار بعد مدتها به خودم گفت...۰🤔🤔🤔

منم یکسال پامو نزاشتم خونشون تا اینکه خودش اومد و اشتی کرد

دقیقا عین تو وقتی اومد واسه اشتی حس میکردم یه ریگی به کفششه دوباره

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطور.میگم که الان از تعجب شاخ دراوردم.معمولا بخواد بگه به پسرش میگه اونم میگه بذار از زنم بپر ...

من زمانی که قهر بودم جواب تلفن هیچکدومشونو نمیدادم

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2731
همیشه میگن تنشون سالم باشه و سایه شون بالا سر بچه هاشون... فقط  کاری به ما نداشته باشن دیگه ... ...

دقیقا...بجز ضررشون من چیزی ندیدم.نمیخوامم باشن تو زندگیم.بعنوان پدر مادر همسرم هستن تو زندگی پسرشون باشن.ولی من نمیخوام باهاشون رفت و امد کنم.خیلی ازشون بدم میاد.نمیتونمم هیچوقت ببخشمشون.شبای احیا همه دعا میکنن من میگم خدا میگه اگه میخوای ببخشمت پس تو چرا نمیبخشی اونارو ...بیخیال دعا کردن هم شدم.به لطف حضورشون دینمم سست کردن.خم و راست میشن جلو خدا ولی به پسر خودشون کوچکترین کمکی نکردن تو شرایطی که واقعا احتیاج داشتیم به کمک یکی.حالا که کمکی نمیخوایم براچی باشن..نمیخوامشون

ماه پیش در حد یساعت رفتیم ..نمیریم ماهم.همون ماهی یبار برا یکی دوساعت..الان تعجب کردم اخه ازین کارا ...

اگه از این کارا نمیکنه یه دفعه مهربون شده پس حواست جمع باشه نقشه دارن براتون

سنجاق کن دوست دارم های مرا سمت غرب سینه ات تا دلت بشنود.. بلرزد.. بتپد ..تنها برای من
2738
اگه از این کارا نمیکنه یه دفعه مهربون شده پس حواست جمع باشه نقشه دارن براتون

منم نشستم فکر میکنم چه خبر میتونه باشه که یهو زنگ زد..موندم...البته یچیزایی به ذهنم میرسه...مثل جابجایی خونه...که دست تنهاس...اما کور خونده من دیگه خامش نمیشم😂😂😂

😂😂انقد سابقشون خرابه ادم نمیتونه خوب بودنشونو باور کنه لنتی هارو

الان میگم کااااااااش وقتی اومد اشتی کرد من پامو نمیزاشتم خونش

خر شدم دبگه خر

یکم روی شوهرتم کار کن ک کنارت بشینه به فکرت باشه اینا

اونکه دیگه مطمئنم پشت منه.همیشه هوای منو داره.بعد ازدواج خداروشکر گوش شیطون کر کاملا طرف منه.قبل ازدواج راهمونم دور بود خیلی اذیت شدم سر اینکه همش طرف مادرشو میگرفت.اما باصبر کشیدمش سمت خودم.الان هرکار بگم همونه.اما خب نقشه هاشونو نمیدونم که از الان برنامه بریزم 😂

بازم نرو.من که دلم نخواد واقعا نمیرم..

دیگه نمیتونم

حالا فامیلا میگن یه زن ۶۰ ساله رفت منت کشی دختره بازم سلیطه بازی کرد نیومد😂😂

برام بد میشه برای اون خوب

دیگه نمیتونم حالا فامیلا میگن یه زن ۶۰ ساله رفت منت کشی دختره بازم سلیطه بازی کرد نیومد😂😂 برام ب ...

ماکه اسممون سلیطس ول کن بابا هرچی میگن بگن..میدونی خوبیش اینه کل فامیلای شوهرم منو خانوم و باادب میدونن کاملا برعکس مادرشوهرم که منو سلیطه و بی ادب میدونه😂😂نمیتونه به بقیه ثابت کنه حرفاشو  حرص میخوره.جلو خودش همه ازم تعریف میکنن آی حرص میخوره آی حرص میخوره

ماکه اسممون سلیطس ول کن بابا هرچی میگن بگن..میدونی خوبیش اینه کل فامیلای شوهرم منو خانوم و باادب مید ...

خوشبحالت

مال من که ازبس بدی منو جلوی فامیلاش گفته از من یه قوووووووول ساخته با اینکه من خیلی احترام فامیلاشو دارم اما خب این زنیکه خیییییلی بدی گفته

2706