2733
2734
عنوان

مادرشوهرم زنگ زد افطار دعوتمون کرد بعد یماه...

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 47 پست
ماه پیش در حد یساعت رفتیم ..نمیریم ماهم.همون ماهی یبار برا یکی دوساعت..الان تعجب کردم اخه ازین کارا ...

الانم که حامله م حتی یه زنگ نزدن بگن حالت چطوره. 

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
امان از مادر شوهرا . برا من تازه اولشه فک کنم مهربونه یا دختر نداره مهربونه یا مادر شوهر مهربونم دار ...

اوایل اینم خوب نشون میداد.به مرور که پسرش بهم وابسته شد گارد گرفت و حسودی و ایراد گرفتن و کرم ریختناش شروع شد

واقعا خجالت نمیکشن.منم چندوقته مریضم همش دوا دکتر بقول تو یبار زنگ نزد بگه چته خوب شدی یانه..چی بگم ...

بچه من اولین نوه شون میشه. انتظارم نداشته باشن فردا بزارم بچه م اونا رو بشناسه...

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2738
 بچه من اولین نوه شون میشه. انتظارم نداشته باشن فردا بزارم بچه م اونا رو بشناسه...

دقیقا به شوهرم میگم یکار نکنن حسرت خودتو بچتو به دلشون بذارم ازین شهر برم.اون بیچارم بین منو اونا مونده.البته بیشتر سمت منه اما بالاخره پدر مادرشن هرچقدم بد باشن ادم نمیتونه بگه بدن.در همین حد که رابطشو خیلی کم کرده برام خوبه

دقیقا به شوهرم میگم یکار نکنن حسرت خودتو بچتو به دلشون بذارم ازین شهر برم.اون بیچارم بین منو اونا مو ...

همیشه میگن تنشون سالم باشه و سایه شون بالا سر بچه هاشون... فقط  کاری به ما نداشته باشن دیگه ....نه خوب نه بد...هروقت بهشون نیاز داشتم نبودن.دیکه نمیخامشون

2706