2733
2739
عنوان

مادرشوهرم زنگ زد افطار دعوتمون کرد بعد یماه...

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 47 پست
خوشبحالت مال من که ازبس بدی منو جلوی فامیلاش گفته از من یه قوووووووول ساخته با اینکه من خیلی احترام ...

ای بابا..ولی عزیزم باور کن فک و فامیلاشم ذاتشو میشناسن شاید تو ظاهر بهش بگن خوبی اما پشت سرش خودشونم خوششون نمیاد از مادرشوهرت.بالاخره ماها تازه اومدیم تو خانواده هاشون ولی خودشون یعمره میشناسن همدیگه رو

ای بابا..ولی عزیزم باور کن فک و فامیلاشم ذاتشو میشناسن شاید تو ظاهر بهش بگن خوبی اما پشت سرش خودشونم ...

دقیقااااااااااا درست گفتی

مامانمم همش میگه اونا بهتر میشناسنش انتر خانوما

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقااااااااااا درست گفتی مامانمم همش میگه اونا بهتر میشناسنش انتر خانوما

اره عزیزم.اصلا پی اینکه خودتو اثبات کنی نباش.جلو همه خودت باش.ملت چشم دارن همه چیو تشخیص میدن..یروز میاد که روی خودشو همه میبینن حتی اگه تاحالا ندیده باشن..مادرشوهر من بد میگه پشت سرم به کسایی که منو نمیشناسن و کار دنیارو ببین که پیش همون آدما یه کس دیگه ای هم میاد و بدی های مادرشوهرمو به اون میگه.طرف بهم میگفت موندم اینکه انقد از خودش تعریف میکرد میگفت عروسام بدن فلانی اومد گفت چجور آدمیه واقعا خدا به شما عروسا صبر بده