2733
2739

سلام خانوما . تو دوران بارداری چه کارهای جالبی انجام دادین؟ مثلا من دفتر خاطرات خریدم و هر هفته برای فرزندم از حالات روحی و تغییراتم میگم ... عکس ، ویدیو ، کار خاصی انجام دادین که بعد ها براتون خاطره زیبایی بسازه ؟ اگر ایده و نظری دارید ممنون میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عجب حوصله دارین آفرین به شما

اگه این حس خواب آلودگی دست از سر من برداره شاید ایده هم بیاد تو ذهنم

الان که فقط همش تو خوابم و وقتایی که بیدارم دراز کشیدم و با گوشیم ورمیدم(مثل الان😄😆)

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

من یه دفتر ست وسایل نمدی که از قبل درست کرده بودم عکس های اولین سونو و احساساتی که داشتم نوشتم تا ایشالا بدنیا بیاد و عکس های هرماهش بچسبونم !تصمیم دارم اندازه کف پاهاش هرماه تو دفتر بزنم

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2738
عزیزم ... چرا اخه

قبلا تجربه تلخ داشتم الانم استرس ولم نمیکنه ولی به خودم ارامش میدم . بعد هربار تکون خوردن حس خوبی بهم میاد

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
عجب حوصله دارین آفرین به شما اگه این حس خواب آلودگی دست از سر من برداره شاید ایده هم بیاد تو ذهنم ...

عزیییزم . اینا همه از علائم بارداریه ... بعضیا خابالو میشن 😄

2706