2733
2734

سلام خانوما . تو دوران بارداری چه کارهای جالبی انجام دادین؟ مثلا من دفتر خاطرات خریدم و هر هفته برای فرزندم از حالات روحی و تغییراتم میگم ... عکس ، ویدیو ، کار خاصی انجام دادین که بعد ها براتون خاطره زیبایی بسازه ؟ اگر ایده و نظری دارید ممنون میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عجب حوصله دارین آفرین به شما

اگه این حس خواب آلودگی دست از سر من برداره شاید ایده هم بیاد تو ذهنم

الان که فقط همش تو خوابم و وقتایی که بیدارم دراز کشیدم و با گوشیم ورمیدم(مثل الان😄😆)

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

من یه دفتر ست وسایل نمدی که از قبل درست کرده بودم عکس های اولین سونو و احساساتی که داشتم نوشتم تا ایشالا بدنیا بیاد و عکس های هرماهش بچسبونم !تصمیم دارم اندازه کف پاهاش هرماه تو دفتر بزنم

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2738
عزیزم ... چرا اخه

قبلا تجربه تلخ داشتم الانم استرس ولم نمیکنه ولی به خودم ارامش میدم . بعد هربار تکون خوردن حس خوبی بهم میاد

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
عجب حوصله دارین آفرین به شما اگه این حس خواب آلودگی دست از سر من برداره شاید ایده هم بیاد تو ذهنم ...

عزیییزم . اینا همه از علائم بارداریه ... بعضیا خابالو میشن 😄

2706