2733
2739
عنوان

چند تا خواهر وبرادرید

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 178 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه دوست بودی که باهاش کات کردی چرا دوس بودی😅😅😅

بابا شوخی مبکنم من ادم کثیفی باشم بخام با دختری که همسن دخترم باشه دپست بشم من با خانمم دوست دختر با دوست پسر برامون تابو بود پس بایدبرای به دختر تین ایجرجای گزین داشته باشم با بغل کردن دراغوش کشیدنش با شوخی مجبورم نقش اون پسر روبراشبازی کنم خالا تو یه سنی هستش خوب و بد و تشخیص میده همینه که ما برای زندگی کردن الگو نداریم عزیز من فکر کن من مبام با دخترهای همکلاس دخترم دوست نیشم اینشرم اور نیست زنگ زده دختره با دختر من کار داشته منهم کوشی و برداشتم سربه سرشگذاشتم گوشیو دادم بهش

با زن و بچه هاشون حساب کردم😅

آهان...متاسفانه ما خیلی زیاد نشدیم ..فقط 5تا نوه داریم ..مشکل دارن زن داداشام برای بچه دار شدن..دو سه تامون هم مجردیم هنوز

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
2738
آهان...متاسفانه ما خیلی زیاد نشدیم ..فقط 5تا نوه داریم ..مشکل دارن زن داداشام برای بچه دار شدن..دو س ...

خدا حفظ اشون کنه❤من فقط ازدواج نکردم.انشالله به این زودیا شما هم پر جمعیت بشید😊

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
بابا شوخی مبکنم من ادم کثیفی باشم بخام با دختری که همسن دخترم باشه دپست بشم من با خانمم دوست دختر با ...

تونستی نفرت این شکر شیرینو ازبین ببر

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  
خدا حفظ اشون کنه❤من فقط ازدواج نکردم.انشالله به این زودیا شما هم پر جمعیت بشید😊

خدا کنه دوستم...ان شاءالله شما هم در شب قدر دیشب برای خودت همسر خوبی گرفته باشی از خدا 

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
خدا کنه دوستم...ان شاءالله شما هم در شب قدر دیشب برای خودت همسر خوبی گرفته باشی از خدا 

❤😍انشالله

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2706