2737
2734
عنوان

چند تا خواهر وبرادرید

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 178 پست
مهم نیست چی فکرمیکنی مهم تفکر مدیریت سایته

هرکسی بهترمیدونه چی واسش بهتره ولی پدرشوهرم همسن شماس وبرام قابل درک نیس ایشونوتویه سایت بامسائل خانم هاببینم ویاهیچ وقت ندیدم این ساعت ازروزتورختخواب باشن  البته بازم میگم هرکس به خودش مربوطه

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکسی بهترمیدونه چی واسش بهتره ولی پدرشوهرم همسن شماس وبرام قابل درک نیس ایشونوتویه سایت بامسائل خان ...

هرکاری راه حل داره شما اعمال پدر شوهرتو بنویس من الگوکنم هر کاری که پدر شوهرت انجام میده من هم بکنم این که میگم شنا راحت فریب میخورید در جامعه بدلیل اینه من با خانمهای دیگه تو هنین سایت راحع به مشکلاتشون صخبت مبکنم وقتی به من میگن چند سالته مبگم شنا چی فکر میکنی نیگن نهایتا ۴۵ سال حالا من چرا واقعیتو مبگم علت داره ولی اگهذبگم افرین به هوش و ذکاوتت با چهارتا حرف دیگه فریب خورده ایا این خانم جوان رسم انسانیت که زتی که مال این مرزو بوم هستش مشکل داره من بخام فریبش بدم من اگه به نظر تو پیر مردم ابنجا چیکار میکنم باهاتحرف دارم اجازه بده

هرکسی بهترمیدونه چی واسش بهتره ولی پدرشوهرم همسن شماس وبرام قابل درک نیس ایشونوتویه سایت بامسائل خان ...

من حاضرم تمامی صحبت هاییکه تو ابن تاپیک کردمو شما بدید به پدر همسرتون بخونه با من هم صحبت کنه هر حا که مشکلداشت وکار منو غلط دونست منبعد حتی روز تعطیل هم مثل امروز اگه تو رختخاب هم باشم میگم از ۴ صبح امدم سر زمین دارم شخم میزنم گفتم یه سری بیام تو سایت ایجوری بهتر واسه اینحرفت خیلی حرف دارم ولش کن

2728
تونستی نفرت این شکر شیرینو ازبین ببر

وبولی اینو بدون اون خصوصیتت اون خصوصیتت اون شرایطی که خاصت کرده سر جاشه وامروز ازت یه جیزی هم یاد گرفتم وفکر میکردم مجردی ,اینو بدون باخصوصیات من نمیتونی حداقل در ایران کسیو پیدا کنی

وبولی اینو بدون اون خصوصیتت اون خصوصیتت اون شرایطی که خاصت کرده سر جاشه وامروز ازت یه جیزی هم یاد گر ...

خب این الان یعنی چی که نمیتونم مثل تو پیدا کنم جان پسر شجاع اون اقا هم همینو گفت بعدم من مجردم به نظرت میشه با نفرت با کسی زندگی کرد حرفا میزنیا

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  
2738
خب این الان یعنی چی که نمیتونم مثل تو پیدا کنم جان پسر شجاع اون اقا هم همینو گفت بعدم من مجردم به نظ ...

راستی چیا ازم یاد گرفتی بگو ببینم درستو خوب یاد گرفتی یا ن

شبا دو به بعد باش پیدات میکنم

از کجا میدونی نفرت من بی منطقه تو چیزی از من نمیدونی پس خواهشا قضاوت نکن قبل اون اقا بوده من اصلا از اون اقا متنفر نیستم اونم مثل من از زنا متنفر بود شاید همین باعث شد که ازش خوشم بیاد یکی مثل خودم ی زخم خورده اون اقا الان نیست  نیست برام ی ادم محترمه ی  هم صحبت خوب ولی نشد که باشه 

الهی بمیرم😢😢😢

خدا نکنه. انشالله خدا برای کسی نیاره

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله