2737
2734
عنوان

امروز خیلی دلم گرفت.

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 53 پست
خاک تو سرش کنن باید برگه معاینه ب ک ا ر ت ببریم تا سحری بدن😐خرررررررراااا

هووووف نمیدونی چقدر عصبیم.

از وقتی که به خدا قول دادم دختر خوبی باشما هی همه دست به دست هم میدن اعصاب منو بریزن بهم.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هووووف نمیدونی چقدر عصبیم. از وقتی که به خدا قول دادم دختر خوبی باشما هی همه دست به دست هم میدن اعص ...

بی خیال دایورت کن

حتما خوشگلی چشم دیدنتو نداشته

تو زینب ناز منی😍

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢
چقدر بد شانسی مثل خودم زینب خانوم.....اون از امضات که هی گزارش میخوری این از هیئت.

انقده حالم‌گرفته شده حتی لباسامو نمیتونم عوض کنم همینجور نشستم حرص میخورم.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2731
الان رفت خوابید فردا دوباره باز باید باش دعوا کنم. چندین بار اینکارو میکنه هرچقدرم بهش توضیح میدم ب ...

سعی کن دیگ ازش توقع نداشته باشی

رابطه تو باهاش کمتر کن

منم مث‌ تو بودم

الان همه رو دایورت کردم راحت شدم😁

بی خیال دایورت کن حتما خوشگلی چشم دیدنتو نداشته تو زینب ناز منی😍

عزیز دلمی نظر لطفته .😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍

اگه بدوین همین‌پیامت چقدر حالمو یهو خوب کرد .

بخدا من بخاطر مهربونی بچه های سایته که هرچی گزارش میخورم باز میام اینجا.😅

2740
سعی کن دیگ ازش توقع نداشته باشی رابطه تو باهاش کمتر کن منم مث‌ تو بودم الان همه رو دایورت کردم را ...

اره پس فردا که میرم بهش محل نمیدم.

جا داره یه سلامی به اوناییکه بعد ازیه سال میرن مسجد و با قرآن سر گرفتن 10بتر العفو گفتن فک میکنن بخشیده شدن.وقتی دلی رو میشکونن حالیشون نیس که خدا هم ناراحت میشه و گناهاش هم بیشتر.اینا تو خونه بشینن بهتره.طرف صحبتم با اون خانومی بود که غذا پخش میکرد و تو رو ندیده گرفت

انقده حالم‌گرفته شده حتی لباسامو نمیتونم عوض کنم همینجور نشستم حرص میخورم.

حرص نخور

عزت نفستو ببر بالا مث اون دوستتم نباش ک بی شخصیت بازی دربیاری داد بزنی

مثلا کسی بهت غذا هم میداد میگفتی ممنون ب بقیه بدید قبول باشه 

قبول باشه خونه سحری دارم

محتاج ی لقمه غذا با منت ک نیستی

اینیم ک ی عده میان میگن واس تبرک و فلان ب نظرم چرته

کدوم تبرک؟وقتی با اون غذا دل چند نفریو میشکنن یا چشم چند نفر دنیال غذا میمونه یا بوی اون غذا گرسنه ها و یتیم های همیایه هارو عذاب میده؟

حضرت علی و حضرت زهرا با بچه هاشون س شب گرسنه خوابیدن و هرشب غذاشونو ب یکی دادن

ب یتیم و فقیر و ...

اونوقت شب شهادت حضرت علی ملت ما اینجور با غذا پخش کردن دل بقیه رو میشکنن

ای بخوره تو اون سرت با این پخش کردنت

جا داره یه سلامی به اوناییکه بعد ازیه سال میرن مسجد و با قرآن سر گرفتن 10بتر العفو گفتن فک میکنن بخش ...

نصفشو انگار برا من نوشته بودی🤣🤣🤣

بخدا دل شکستن خیلی بده خیلی زیاد ادم خیلی باید دل سنگ باشه دل کسیو بشکنه.

من صب به اسنپی دروع‌گفتم انقدر عذاب وجدان دارم حد نداره .

قرار بود امروز زنگ بزنم بهش ش ارژ نداشتم .

ولی فردا زنگ میزنم بهش میگم دروغ گفتم بهت.

2706