2733
2734
عنوان

امروز خیلی دلم گرفت.

593 بازدید | 53 پست

رفته بودم احیا کنم.

بعد خلاصه وقتی تموم شد سفره پهن کردن شام بون اینجا من داشتم قدان میخوندم .به من که رسید گفت شما هنو زن نشدید منم گفتم ن.نفهمیدم اصلا چی گفت .

ولی دیدم دوستم باش بد رفتار کرد 

یواش در گوشش گفتم حرف بدی نزد که گفت ن میخواد مثل شب قبل باز ردمون کنه.

چون شب قبلش باز گفت شما بچه ای بمون سحری نداد رفت به بقیه دوتا دوتا داد.

خلاصه باز اومد به دوستم داد به من نداد .

منم هیچی نگفتم هی زنا کناریم صداش میزدن اصلا هیچی نمیگفت منم میگفتم بیخیال نمیخوام.

چون واقعا فکر کردم نیست یهو روبه رو نگاه کردم دیدم به ۵ تا بچه زیر ده سال داده به منی که ۲۰ سالمه میگه بچه.

خیلی عصبی شدم که بهم احترام نمیزاره خیلی زیاد یعنی چی از من میگیره چتدتا چندتا به یکی دیگه میده .

رفتم به مامانم گفتم مامانم باخنده ردش میکرد بیشتر عصبی میشدم.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

خیلی عصبی شدم مامانم میبینه دارن بهم بی احترامی میکنن اونوقت میخنده.

هی میومدن بهم میدادنگفتمشون اینی که ۵ دقیقه پیش نبود الانم نمیخوام باشه.

یعنی چی احترام نمیزارید هی میگفتن غدای امام علی ببر گفتم ن نمیخوام اگه انقدر به فکر امام علی هستید نباید دل منو میشکوندین.

کلیم برگشتنی با مامانم دعوا کردم.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هرچی که راز ونیاز کردیم وطلب استغفار کردیم از چشامون در اومد با رفتار این زنه.😒😒😒

2738
😨😨😨😨 کی این حرفو بهت زد ؟؟؟؟ 

خانمه که پخش میکرد.

دوبار داره اینکارو تکرار میکنه .

منکه نخورده نیستم ولی وقتی بهم بی احترامی میشه دیگه موضوغ غدا واینا نیست موصوع اینکه هدم حسابت نمیکنن.

هی میگفت توکه زن نیستی توکه بچه ای توکه زن نیستی.

به جفتیم‌گفتم یعنی الان برم توکوچه بکارتمو از دست بدم برگردم بخاطر یه غذا؟؟؟

خانمه که پخش میکرد. دوبار داره اینکارو تکرار میکنه . منکه نخورده نیستم ولی وقتی بهم بی احترامی میش ...

😂😂😂

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده
وا زینب کجا دعوت بودی؟😢

حسینیه پیشمون.

فقط این شبارو میرم.اینم اینجوری کرد بیشتر همه مامانم که هی مسخره بازی میکرد میرفت رو اعصابم .

میگفت ندارن اشکال نداره بهش گفتم پ جفتیت چرا دوتا داره میگه برده برا دخترش😐

خو پ من چیم 😕😕😕😕😕😕

خانمه که پخش میکرد. دوبار داره اینکارو تکرار میکنه . منکه نخورده نیستم ولی وقتی بهم بی احترامی میش ...

ینی چی ینی به اونایی که ازدواج کرده بودن غذا میداد ؟؟؟؟؟ 

خانومه شمارو میشناخت ؟؟؟؟ 

ولش کن تومیگفتی خوش به حال توکه زنی دوتادوتا بخوربی فرهنگ

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
اوشولو😥

باا بخدا بخاطر غذا نیست شما هی اینکارو بات بکنن ناراحت نمیشی.

جلو این همه ادم.

ببین چقدر زشت بوده که اوما صداش میزدن در صورتی که من اینجا فکر میکردم واقعا نیست حواسم نبود.

2706