2737
2739
عنوان

امروز خیلی دلم گرفت.

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 53 پست
حسینیه پیشمون. فقط این شبارو میرم.اینم اینجوری کرد بیشتر همه مامانم که هی مسخره بازی میکرد میرفت رو ...

عزیزم خیییییییلی ناراحت سدم فکر نمیکردم هنوزم از این ادما وجود داشته باشن

مادرتم مار اشتباهی کرد ختی اگ ب تو نداده بودن باید واس خودشو ب تو میداد تا بقیه بفهمن باید ب دخترش احترام بذارن

از ماست ک برماست

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باا بخدا بخاطر غذا نیست شما هی اینکارو بات بکنن ناراحت نمیشی. جلو این همه ادم. ببین چقدر زشت بوده ...

بابا اون یه عقده ای داشته وگرنه کدوم ادم سالمی میاد نذری و سحری بده به حتی یه بچه نمیده تازه  تو بچه ام نیستی . ولش کن بابا گور...

ینی چی ینی به اونایی که ازدواج کرده بودن غذا میداد ؟؟؟؟؟  خانومه شمارو میشناخت ؟؟؟؟

اره میشناسه منو.

به همه میداد به من که میرسید میگفت کوچولویی😕

به قول خواهرم میگه تو سن خر خانو داری😂

به بچه به نوزاد به پیر به پسر به دختر به همه میداد منو رد میکرد از نفر بعدی دوباره پذیرایی میکرد.

منم گفتم‌اگه باز ساکت بشم هیچی بهش نگم ن فقط خودش بلکه کل زنایی که اونجا نشستن یاد میگیرن از این به بعد بهم بی احترامی کنن.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2731

استارتر فک کنم خوشگلی حرصش گرفته اینکارو کرده

لزوم دیگه ای نداره

مگه اینکه مریض ازار اذیت دیگران باشه

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
عزیزم خیییییییلی ناراحت سدم فکر نمیکردم هنوزم از این ادما وجود داشته باشن مادرتم مار اشتباهی کرد خت ...

مادرم که هیچ وقت پشت من نیست .

فقط بلده مسخره بازی در بیاره.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2738
اره میشناسه منو. به همه میداد به من که میرسید میگفت کوچولویی😕 به قول خواهرم میگه تو سن خر خانو دا ...

اصن تو کتم نمیره 

آخه چه ربطی داره سحری به این چیزا 😐😐 

واقعا فکر کرده با این کارش ثواب میگیره 😕

استارتر فک کنم خوشگلی حرصش گرفته اینکارو کرده لزوم دیگه ای نداره مگه اینکه مریض ازار اذیت دیگران ب ...

ن بابا عادیم.

نکه بار اول چیزی بهش نگفتم عادت کرد.

ولی دوستم چون سرش داد زد جز اون اولیه یبار دیگه اومد بهش غذا داد.

کلا به هرکی احترام بزاری اینجور میشه.

دیگ باهاش بیرون نرو

الان رفت خوابید فردا دوباره باز باید باش دعوا کنم.

چندین بار اینکارو میکنه هرچقدرم بهش توضیح میدم بهش میگم سعی کن ازم دفاع کنی انگار ن انگار.

اصن تو کتم نمیره  آخه چه ربطی داره سحری به این چیزا 😐😐  واقعا فکر کرده با این کارش ثوا ...

انگار اونی که کوچیکه دهن نداره.

2706