2733
2734
عنوان

اعتراض نامه به مسوول نی نی سایت بیایین زیرش امضا بزنین😀

| مشاهده متن کامل بحث + 28726 بازدید | 2672 پست
😈 ژووون‌توام‌اینجایی

ما همه ژا هسیم💪🤐

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم به دلیل سودجویی ودروغگویی هست هم اینکه بعضیا تاچیزی میشه فورا میان تاپیک میزنن تاهم مثلا طرفدارجم ...

از نظر قانونی و امنیتی کاربر باید بتونه تاپیک را حذف کنه این توی همه سایت ها هست. حتی توی سایت های خیلی مهم که امنیت بالایی داره مثله فیس بوک یوتوپ و غیره.

اینا می خوان با این روش دایره لغات سایت را زیاد کنه. اگر هر کی تاپیک را حذف کنه تعداد لغات کم میشه.

مثلا کسی توی گوگل سرچ میزنه تعداد لغات بیشتری بیاد.  و رنکینک سایت در گوگل و یاهو بالاتر میره. و یک جور سو استفاده از کاربر هست. به فتا هم گزارش بزنید رسیدگی می کنن.

2728
برو باباس😐😂😂😂😂

خیلی پاستوریزه س سارا☹😁😁😁

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
خیلی پاستوریزه س سارا☹😁😁😁

بش نمیادا😂😂😂😂😫

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
از نظر قانونی و امنیتی کاربر باید بتونه تاپیک را حذف کنه این توی همه سایت ها هست. حتی توی سایت های خ ...

@مونا_تهرانی    

درسته واقعا؟؟؟؟؟

اخه این چه وضعیه

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
2740
عه سلام کشف راز بعد ۱۸سال چی بود که تعطیل شد؟؟من گفتم بخوابم بیدار شم بخونم میبینم ترکیده😲

سلام عجقم

والا یه پدری دوست نداشته بچش دختر بشه مادره از اول میگه بچه پسره درصورتی که دختر بوده بازم. دیگه تو هجده سالگی بچه دچار بحران هویت میشه لو میره

من که باور نکردم ... جالبه گفت از اطراف شیراز بودن و  با لهجه خودشون حرف میزدن در حالی که شیراز و حومه اصلا لهجه ندارن

پروفایل عکس خودم نیست
سلام عجقم والا یه پدری دوست نداشته بچش دختر بشه مادره از اول میگه بچه پسره درصورتی که دختر بوده باز ...

وا دختر باشه بالاخره صداش دخترچنه س

تیپش بزرگ بشه دخترونه س‌ادم میفهمه دیگه😓چه چیزا

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
سلام عجقم والا یه پدری دوست نداشته بچش دختر بشه مادره از اول میگه بچه پسره درصورتی که دختر بوده باز ...

چرا بابا تو اطراف شیراز بختیاری زیاد هستن

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

منم کاملا با اختیار حذف تاپیک موافقم، آخه در عمل هم وقتی به نی نی یار اعلام میکنیم تاپیک حذف میشه ولی یک زحمت اضافه داره، هم برای ما هم برای خود نی نی یارها

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌