2737
2739
عنوان

اعتراض نامه به مسوول نی نی سایت بیایین زیرش امضا بزنین😀

| مشاهده متن کامل بحث + 28726 بازدید | 2672 پست
موافقم من یکی گذاشتم میترسم جاریم بخونه آبرومو ببره 😔😔😔😔😔😔 قضیه کلاهبرداری رو 

اره ادم دیگه جرات نمیکنه تاپیک بزنه،شاید یروز اشنا ببینه

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

ما دیگه قانع شده بودیم روزی یک تاپیک پاک شه توسط نی نی یارها ولی همین حق رو از ما گرفتید

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@yaas1392    

اخه میدونم تهش فایده نداره که🤔🤔

ولی مرسی صدام کردی🤕🥰😘😘😘❤

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
نههههه میاتو بگو نازنین هستم همه میان😁

همه رو صدا كردم اينجا عزيزم ميان اينجام😘😘😘

@دانلود    

@خانومش    

@tatijun    

@narngk  

@tyasan    

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
اخه میدونم تهش فایده نداره که🤔🤔 ولی مرسی صدام کردی🤕🥰😘😘😘❤

دقیقا حرفای ما رو اصلا نمیخونن

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
اخه میدونم تهش فایده نداره که🤔🤔 ولی مرسی صدام کردی🤕🥰😘😘😘❤

انگشتو بزن شايد فرجي شد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
اره ادم دیگه جرات نمیکنه تاپیک بزنه،شاید یروز اشنا ببینه

هموو والا من یکی گذاشتم هیچکس خبر نداره جز خودمو خواهرم ولی جاریم ببینه آبرو مو میبره در حد لالیگا 

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻
ترسوندیم پاکیدم ما ایرانی ها ت خ م نداریم از این شعارها بدیم

ای جانم واقعا عالی گفتی هربلایی که سرمون میاد از نداشتن همون کلمه ۳ حرفیه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
همه رو صدا كردم اينجا عزيزم ميان اينجام😘😘😘 @دانلود     @خانومش     @t ...

جانم گلم

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
اسی رو لایک کردم🤔چجوری انگشت بزنم ننه؟😁

امضات 😂😂😂😂😂😂

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻
2706